Chcete vědět, co Vám přinese měsíc červen? Zkoukněte horoskop na červen – pro Býky!

Červen 2017 – Býci POZOR!

Láska a vztahy

I když máte dojem, že jednáte v nejlepším svědomí a zájmu obou stran, Vaše chování může partnerovi, ale i rodině už déle způsobovat negativní pocity. Zkuste se na problémy podívat i skrz optiku druhé strany a pochopíte, že ústupek či více tolerance z Vaší strany je rozhodně na místě. Červen se ponese ve znamení urovnávání konfliktů a budování pevnějších vztahů, proto nezapomínejte na sílu komunikace, která je základem každého vztahu. Koncem měsíce by nezadané dámy měly padnout do oka velmi atraktivnímu muži, který však nebude mít ty nejčistší úmysly.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

Pokud jste se v minulém měsíci uskromnili a utahovali si opasky hlídáním každého eura, tento měsíc přijde zasloužená odměna. Dokonce byste měli pokoušet své štěstí, protože v tomto měsíci dostane zelenou Vaše intuice a šestý smysl, což Vám může přinést pěknou výhru. V zaměstnání byste i přes pochvalné řeči od nadřízeného nebo kolegů neměli polevovat a rozhodně se nezapojujte do konfliktů na pracovišti. I když budete chtít vyřešit problém, který se Vás bytostně netýká, může se to otočit proti Vám.

Zdraví

Problémy s trávením Vás bohužel tento měsíc neobejdou a Vy si budete muset dávat větší pozor na příjem potravy, různorodost jídelníčku a zejména pravidelné stravování. Nezapomínejte ani na dostatek tekutin a obloukem se vyhýbejte slazeným vodám a baleným džusům, které obsahují množství cukru a často i konzervantů. Vsaďte na bohatství přírody a co nejvíce konzumujte ovoce a zeleninu ze zahrádky nebo od místních farmářů. Ovocné smoothie na snídani nezní špatně, že? Nastartujete si tak metabolismus a tělu dodáte dostatek živin a vitamínů.