Chcete vědět, co Vám přinese měsíc červen? Zkoukněte horoskop na červen – pro Lvi!

Červen 2017 – Lvi POZOR!

Láska a vztahy

Nezadané dámy narozené v tomto znamení by se měli mít na pozoru. Svým šarmem jste zaujaly podstatně mladšího muže, kterým se ale nedejte zlákat ani na nevinný flirt. Jednoduše si jeho medových řečí nevšímejte a vyhněte se tak četným problémům, které se skrývají za jeho nekalými úmysly. Rozhodně byste svou pozornost měli obrátit na rodinu, partnera a blízké, což by mělo být hlavní prioritou tohoto měsíce. V komunikaci s nejbližšími budete potřebovat množství sebezapření, pochopení, ale i trpělivosti. Nedejte se však vyprovokovat a reagujte s chladnou hlavou.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

V tomto měsíci se vyhněte jakýmkoli investicím či neuváženému utrácení peněz. Své vášně byste měli držet na uzdě, ušetřené peníze by se Vám ještě mohli sejít zejména koncem měsíce. I když se budete muset letos letní dovolené vzdát, není to žádná katastrofa. Zabojujte v práci a klidně si vezměte i přesčasy, budete mít na to dostatek energie a Váš nadřízený Vaši práci znamenitě ocení. Na pracovišti se vyskytne nový kolega, se kterým si budete už od první chvíle výborně rozumět.

Zdraví

Už déle odkládáte návštěvu zubaře, coý by se Vám v tomto měsíci mohlo vymstít. Nejde jen o bolest zubů nebo záněty, dávejte si pozor i na infekce dutiny ústní či nepříjemné herpesy. I když máte pocit, že nemoci se na Vás v posledním období jaksi lepí, uznejte, že kromě ztěžování a litování nevyvíjíte potřebné úsilí na změnu. Disciplína a sebezapření jsou v tomto ohledu Vaší slabou stránkou, a i když se zpočátku řídíte radami lékařů, Vaše pohodlnost nakonec stále vyhraje. Takové spásy se zdravím by Vás mohly stát draho, buďte proto odpovědnější.