Chcete vědět, co Vám přinese měsíc červen? Zkoukněte horoskop na červen – pro Ryby!

Červen 2017 – Ryby POZOR!

Láska a vztahy

Ve vztazích s blízkými a přáteli, byste neměli myslet jen na sebe. Solidarita a dobré mezilidské vztahy jsou mnohem více než vlastní prospěch. Partner Vás svým chováním v tomto měsíci nesmírně potěší a Vy se budete cítit jako princezna. Užívejte si teplé letní dny plné zamilovanosti. Hvězdy Vám přejí štěstí v důležitých rozhodnutích, jako jsou uzavření manželství či miminko. Svobodné dámy má již déle v hledáčku příjemného muže, kterého znají, ale nikdy se na něj nedívali jako na potencionálního partnera či známost. Odhoďte zábrany a uvidíte, že jste na stejné vlnové délce.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Peníze a práce

V práci můžete pociťovat frustraci nebo Vás Vaše zaměstnání může nadmíru vyčerpávat. Mrháte totiž energií na nepodstatné věci, nebo si příliš připouštíte chování některých kolegů. Nesuďte lidi a nenechte se rozhodit jejich názory či postoji. Výsledky Vaší práce jsou více než výborné, což může přinést zvýšení platu, odměny nebo dokonce povýšení. I když se kvůli tomu setkáte se závistivými reakcemi některých lidí, švihněte rukou a sladké ovoce svého úspěchu si znamenitě vychutnejte. Vše, co máte, jste si zasloužili. Pokud se vyskytne možnost investovat, neváhejte a spolehněte se na svou intuici.

Zdraví

I když má většina žen problém s přibíráním, Vás může trápit opačný efekt a z neustálé snahy o zvýšení váhy jste již unavená. Měli byste se poradit s odborníkem, protože jádro problému nemusí být jen v nesprávné stravě. Jinak si na Vás červen nechystá žádné nemoci ani zdravotní problémy a Vy se můžete těšit ze své skvělé kondice. Využijte svou sílu a vitalitu a inspirujte i partnera či přítelkyni k různým fyzickým aktivitám, které Vám prospějí fyzicky, ale i psychicky. Teplé počasí také volá po turistice a aktivitách pod širým nebem, kterými byste jistě měli nahradit posilovnu.