Chcete vědět, co Vám přinese měsíc červen? Zkoukněte horoskop na červen – pro Střelce!

Červen 2017 – Střelci POZOR!

Láska a vztahy

Zadané i svobodné dámy narozené v tomto znamení by se měly během tohoto měsíce více věnovat svému duchovnímu rozvoji či pohodlí. Dobrá kniha, masáž nebo relaxace ve vaně Vám nezaberou mnoho času a rozhodně Vám to prospěje a vykouzlí i lepší náladu. Uprostřed měsíce se svobodné ženy mohou těšit pozornosti starého známého, který, jak se ukáže, má o Vás už déle zájem. Je jen na Vás, zda se cítíte na nový vztah, nebo to vezmete v duchu pomalého, lepšího vzájemného poznávání. Pokud zvažujete vstup do manželství nebo plánujete miminko, červen je vhodným měsícem.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Peníze a práce

V zaměstnání byste měli jisté pracovní úkoly plnit s odstupem a příliš neprožívat možné problémy, které se na pracovišti v tomto měsíci pravděpodobně vyskytnou. Jsou to jen letní přeháňky v mezilidských vztazích, které se velmi rychle přeženou, proto nemá cenu se jimi blíže zabývat a dělat si kvůli nim vrásky. Finančně na tom budete velmi dobře a koncem měsíce si můžete ještě více přilepšit, pokud svou práci odvádíte skutečně svědomitě. Pokud se naskytne služební cesta, ze které však máte strach a je možnost ji odmítnout, rozhodně to nedělejte. Bude pro Vás výzvou, ale i milým překvapením.

Zdraví

Vaše neustálá snaha zhubnout je již delší dobu neúspěšná a Vy netušíte proč. Zapomeňte na rychlé diety a několika denní hubnoucí procesy, které nejsou pro vás. Vy potřebujete nastartovat metabolismus stravou upravenou na míru, proto byste raději měli navštívit odborníka, jehož rady budou nad zlato. Udělejte tak ještě začátkem měsíce a na konci června budete o pár kilo lehčí, ale zejména energičtější a Vaše zdraví se mnohem zlepší. Pozor na dermatologické problémy a už při prvních náznacích navštivte lékaře, který dokáže problém diagnostikovat ještě v jeho zárodku.