Chcete vypadat mladě? Nejenom botox je cestou k vaší dokonalé kráse. Existuje ještě jedna varianta. Jaká? Je to použití škrobu. Je podstatně levnější a výsledek vás dokonale ohromí. Přesvědčte se -
Menu

Chcete vypadat mladě? Nejenom botox je cestou k vaší dokonalé kráse. Existuje ještě jedna varianta. Jaká? Je to použití škrobu. Je podstatně levnější a výsledek vás dokonale ohromí. Přesvědčte se

Každá žena touží po tom, aby byla nejenom dokonale krásná, ale aby byla i stále mladá. Jsou to nejenom tuny krémů, které ženy potřebují, ale často ženy chodí i na různé zákroky. Jednou z nejznámějších látek v kosmetickém průmyslu je rozhodně botox. Ten však není příliš levný a tak je jasné, že si ho může dovolit jenom někdo. Proto se hledají alternativy. A ty skutečně existují. Jaká látka pomůže téměř stejně? Budete překvapeni.

Zázrak v podobě škrobu. Skvělá volba při snaze omladit svou pleť

Tím unikátem není nic jiného, než škrob. Látka, kterou jistě máte i ve své kuchyni a která zaujme také tím, že stojí pár korun. Jak ukazují ženy, které ho používají, je výsledek skutečně zcela unikátní. Takový, že jenom těžko uvěříte, že vám pomohlo něco, co je bráno jako věc obyčejná a věc zcela běžná. Proto ho budete chtít vyzkoušet. A my vám přinášíme recept, jak na to.

Proč vyzkoušet právě bramborový škrob?

To, co musíte vyzkoušet, je právě bramborový škrob, který vás zaujme tím, kolik má předností. Mnoho lidí to neví, ale je to právě bramborový škrob, který je považován za velmi silný antioxidant. Tím ale jeho přednosti nekončí, jelikož zapomínat nelze ani na to, že obsahuje vitamin C, stejně jako nelze zapomínat ani na to, že obsahuje kyselinu nikotinovou. Toto všechno jsou látky, které dokážou blahodárně působit v tom směru, že prospívají lidské pleti. A to celkem výrazně.

Když se podíváme na to, co všechno dokáže, tak je daných věcí více než dost. Umí eliminovat například loupání kůže, stejně jako umí eliminovat to, že se kůže leskne. Napomáhá také tomu, aby byla hladká a také jemná. Zajímavostí je o to, že dokáže velmi dobře vyhladit drobné vrásky, díky čemuž vypadá pleť velmi mladě. Zapomínat u ní nelze také na to, že je velmi pružná a také zářivá. Taková, jaká by měla být. Pokud po takové také toužíte, podívejte se s námi na několik receptů ze škrobu, které vám k vaší kráse jednoduše dopomohou.

Škrobová maska s mrkví

Zajímavá kombinace, díky které budete dokonale mladá a díky které bude vaše kůže také zcela zdravá. Stačí se pouze držet daného receptu, na který budete potřebovat:

  • 5 lžic mrkvové šťávy
  • 1 polévkovou lžíci škrobu
  • 1 polévkovou lžíci smetany
  • 1 sklenice vody

Postup přípravy je snadný. Stačí jenom smíchat veškeré suroviny a následně je zahřívat v hrnci. A to do doby, než bude mít pleťová maska ze škrobu požadovanou konzistenci. Potom ji nechte vychladnout a již ji můžete aplikovat. Na obličeji ji nechte zhruba 25 minut a následně opláchněte vlažnou vodou.

Škrobová maska s medem

Med je na pleť velmi dobrým pomocníkem. A když se smíchá se škrobem, tak umí tato kombinace doslova zázraky. Proto se na ní musíme také podívat. Co budete potřebovat?

    Pokračujte ve čtení článku na další stránce

    1
    2
Tisk
Nezařazené

Lékaři byli šokováni, když zjistili, jak tato poloha při spánku…

Konečně je večer a vy se po náročném dni chystáte do postele. Už se nemůžete dočkat, až zalezete do peřin…
Nezařazené

Co znamenají různé barvy mycích houbiček? Každá má svůj určitý…

Kuchyňské houbičky používáme téměř všichni každý den při umývání nádobí. Jsou lidé, kteří používají myčku, jež vše obstará, ale stále…
Nezařazené

Toto je nejlepší způsob od uznávané fyzioterapeutky, jak pořádně uvolnit…

Tvrdě pracujete a domů se vracíte až pozdě večer? Nestíháte odpočívat a vaše tělo jede neustále na max? Je vám…
Nezařazené

Tyto buchty dělám podle mojí maminky, která je má od…

Láká vás vyzkoušet něco nového, ale nevíte co? Už vás nebaví pořád dokola opakovat ty stejné recepty, které už stejně…
Nezařazené

Dostali jsme smutnou zprávu o smrti úžasné a známé ženy.…

Smrt je součástí lidského života a bohužel nikdo z nás neví, kdy si pro něj přijde. Kdybychom věděli, kdy si pro…
Nezařazené

Jestli máte doma psa, musíte si tento článek přečíst. Pokud…

Pes je nejlepší přítel člověka, alespoň se to tak říká a ve většině případů to opravdu platí. Znám jen velmi…