Chcete vypadat mladě? Nejenom botox je cestou k vaší dokonalé kráse. Existuje ještě jedna varianta. Jaká? Je to použití škrobu. Je podstatně levnější a výsledek vás dokonale ohromí. Přesvědčte se -
Menu

Chcete vypadat mladě? Nejenom botox je cestou k vaší dokonalé kráse. Existuje ještě jedna varianta. Jaká? Je to použití škrobu. Je podstatně levnější a výsledek vás dokonale ohromí. Přesvědčte se

Každá žena touží po tom, aby byla nejenom dokonale krásná, ale aby byla i stále mladá. Jsou to nejenom tuny krémů, které ženy potřebují, ale často ženy chodí i na různé zákroky. Jednou z nejznámějších látek v kosmetickém průmyslu je rozhodně botox. Ten však není příliš levný a tak je jasné, že si ho může dovolit jenom někdo. Proto se hledají alternativy. A ty skutečně existují. Jaká látka pomůže téměř stejně? Budete překvapeni.

Zázrak v podobě škrobu. Skvělá volba při snaze omladit svou pleť

Tím unikátem není nic jiného, než škrob. Látka, kterou jistě máte i ve své kuchyni a která zaujme také tím, že stojí pár korun. Jak ukazují ženy, které ho používají, je výsledek skutečně zcela unikátní. Takový, že jenom těžko uvěříte, že vám pomohlo něco, co je bráno jako věc obyčejná a věc zcela běžná. Proto ho budete chtít vyzkoušet. A my vám přinášíme recept, jak na to.

Proč vyzkoušet právě bramborový škrob?

To, co musíte vyzkoušet, je právě bramborový škrob, který vás zaujme tím, kolik má předností. Mnoho lidí to neví, ale je to právě bramborový škrob, který je považován za velmi silný antioxidant. Tím ale jeho přednosti nekončí, jelikož zapomínat nelze ani na to, že obsahuje vitamin C, stejně jako nelze zapomínat ani na to, že obsahuje kyselinu nikotinovou. Toto všechno jsou látky, které dokážou blahodárně působit v tom směru, že prospívají lidské pleti. A to celkem výrazně.

Když se podíváme na to, co všechno dokáže, tak je daných věcí více než dost. Umí eliminovat například loupání kůže, stejně jako umí eliminovat to, že se kůže leskne. Napomáhá také tomu, aby byla hladká a také jemná. Zajímavostí je o to, že dokáže velmi dobře vyhladit drobné vrásky, díky čemuž vypadá pleť velmi mladě. Zapomínat u ní nelze také na to, že je velmi pružná a také zářivá. Taková, jaká by měla být. Pokud po takové také toužíte, podívejte se s námi na několik receptů ze škrobu, které vám k vaší kráse jednoduše dopomohou.

Škrobová maska s mrkví

Zajímavá kombinace, díky které budete dokonale mladá a díky které bude vaše kůže také zcela zdravá. Stačí se pouze držet daného receptu, na který budete potřebovat:

  • 5 lžic mrkvové šťávy
  • 1 polévkovou lžíci škrobu
  • 1 polévkovou lžíci smetany
  • 1 sklenice vody

Postup přípravy je snadný. Stačí jenom smíchat veškeré suroviny a následně je zahřívat v hrnci. A to do doby, než bude mít pleťová maska ze škrobu požadovanou konzistenci. Potom ji nechte vychladnout a již ji můžete aplikovat. Na obličeji ji nechte zhruba 25 minut a následně opláchněte vlažnou vodou.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Mít dokonale rovné vlasy nemusí být jenom zbožné přání. Tento…

Vlasy jsou hlavně u žen jasným symbolem krásy. Nejenom, že touží po tom, aby byly zdravé, ale řada žen touží…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být krásná a mít dokonalou pleť? Nemusíte utrácet za…

Chcete mít dokonalou pleť a být krásná? Nedejte na mediální masáž, která je spojena s nabídkou desítek různých krémů. Stejně tak…
Móda
KRÁSA A MÓDA

Dáte přednost módě z roku 2019, nebo té z první republiky? Co…

Móda se neustále vyvíjí. Jiné trendy byly před půl stoletím, jiné se nosí nyní. Zatímco v divokých 70. letech jsme se…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stalo, když chtěla 60 letá žena změnit…

Krásná je žena v každém věku. Ano je to pravda. Je úplně jedno, jestli vám je dvacet nebo šedesát. Změnit to,…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stane s vaším účesem, když vyzkoušíte těchto…

Chcete mít krásné a zdravé vlasy? Každá žena si přeje mít hřívou při nejlepším jako Zlatovláska, nicméně většina také takových…
KRÁSA A MÓDA

Díky tomuto obličejovému cvičení může být krásná a také mladá…

Jsou dvě věci, po kterých touží každá žena. Chce být nejenom krásná, ale chce být také mladá. Je jasné, že…