Chcete zhubnout 5kg za pár dnů? Vše, co potřebujete, je jedno geniální cvičení: stačí 2 minuty denně! -
Menu

Chcete zhubnout 5kg za pár dnů? Vše, co potřebujete, je jedno geniální cvičení: stačí 2 minuty denně!

Kdo sní o dokonalé postavě, musí nejenom upravit jídelníček, ale měl by také začít cvičit. Řada lidí z toho má obavy, ale zcela bezdůvodné. To proto, že cvičení nemusí být složité. Stačí zkusit toto, které přináší revoluci k hubnutí. Postačí jenom 2 minuty denně a za pár týdnů budete překvapeni, jak dokonale může vaše postava vypadat.

Cvičení založené na dýchání

Velkým unikátem této metody je nejenom to, že vám postačí cvičit pouhé 2 minuty denně, ale i to, že dané cvičení je založeno výhradně na dýchání. Nebudete potřebovat ani činky, ani jakékoliv jiné pomůcky. Stačí se postavit do prostoru a provést třísekundový nádech a potom sedmisekundový výdech. A to je vše.

Jak je to možné?

I když se tato metoda může jevit jako neúčinná a také nemožná, je opak pravdou. Vše má vědecké základy, jelikož stačí vědět, že tuk se skládá z kyslíku, uhlíku a vodíku. Pokud do těla dostáváme více kyslíku, dochází k různým reakcím, které způsobují zvyšování teploty. A tím, jak je zvyšována teplota v tukových zásobách dochází k jejich spalování. Jednoduché a efektivní.

Zjistěte, jak správně cvičit

Nejde o nic složitého. Na počátku postačí 2 minuty denně. Po pár týdnech můžete zvýšit intenzitu na 10 minut denně. Důležité je hlavně zvládat správnou techniku, kterou ovládnete už po několika prvních sériích. Jak na to?

Postavte se do pozice s jednou nataženou nohou. Druhá bude za ní. Snažte se přenést váhu spíše dozadu a zatněte své hýžďové svaly. To je ona základní poloha.

Následně proveďte hluboký nádech, který by měl trvat zhruba tři sekundy. Během něho také zvedněte natažené a napnuté ruce nahoru. Když je nádech u konce, provedete výdech. Ten by měl trvat 7 sekund a během něho dáváte ruce zase dolů. Ale velmi pomalu.

A takto opakujte po celou dobu 2–10 minut. Během této doby samozřejmě nezapomeňte ani vyměňovat nohy, ani nezapomínejte na to, že každý nádech a výdech by měl být intenzivní. Čím více kyslíku se vám podaří dostat do těla, tím efektivnější spalování tukových zásob bude.

Líbil se vám článek?

Tisk
CVIČENÍ

Pět typů tuku na břiše, takto se každého z nich…

Tuk na břiše, tedy velké břicho není nic, na co by byla žena hrdá. Také vás trápí tato partie a…
CVIČENÍ

Masáž chodidel není jenom oblíbená relaxační procedura, kterou tolik milujeme.…

Masáž chodidel je procedura kterou nejenom každý zná, ale také ji každý doslova miluje. Je skvělou volbou ve chvíli kdy…
CVIČENÍ

Dokonale štíhlé nohy můžete mít i vy! Až zjistíte, že…

Co souvisí s krásou? Rozhodně je to i štíhlá, na první pohled dokonalá postava. Na lidském těle je hned několik míst,…
CVIČENÍ

Tento ruský lékař způsobil revoluci v medicíně. Celý život se…

Tento špičkový ruský lékař se celý život věnoval problémům s páteří a také různým druhům rehabilitace. Během své práce zjistil mnoho…
CVIČENÍ

Zapomeňte na posilovny a kolektivní cvičení. Zlepšit svou kondici a…

Štíhlí bychom chtěli být všichni – ale se cvičením je občas problém. Pokud patříte mezi ty, kterým se nechce oblékat…
CVIČENÍ

Dal na rady ostatních a odmítl operaci. Rozhodl se, že…

Zdravotní problémy trápí lidstvo odnepaměti. Téměř každý z nás se několikrát za život potká s nějakou zdravotní obtíží, která ho většinou dovede…