Domů ZDRAVÍ Chcete zhubnout, ale nebaví vás cvičit? Tak zkuste tuto detoxikační vodu a...

Chcete zhubnout, ale nebaví vás cvičit? Tak zkuste tuto detoxikační vodu a váš tuk se začne pomalu rozpouštět!

Voda může mít velkou sílu. Aby vaše tělo mělo dostatek energie, je voda jednou z nejdůležitější věcí, kterou potřebujete. Všichni potřebujeme vodu, avšak dnešním trendem je fitness detoxikační voda. Zkuste tedy tuto detoxikační vodu pro hubnutí.

Je po světě spoustu hereček a dalších známých celebrit, které tyto detoxikační vody pijí. Všechny začínají svůj den s teplou vodou a citrónem. Jaká je tedy odpověď? Může tato
detoxikoční vody opravdu člověku pomoc s hubnutím?

Pokud ráno nahradíte svou kávu teplou vodou a citrónem, může to přispět ke snížení hmotnosti. Je to užitečné nejen proto, že nahrazuje jiné nápoje, které mohou obsahovat
tuky a cukr, ale také proto, že voda sama udržuje váš metabolismus v práci. Citrónová voda také snižuje nadýmání a působí jako mírný diuretikum.

Proto pití vody před spaním je moudrá volba, pokud chcete, aby váš metabolismus spaloval tuky ještě dlouho poté, co jste zavřeli oči.

Recepty přesahují typickou vodu z 1/2 a 1 nakrájený citrónu. Koriandr, který uvolňuje nadýmání a je bohatý na antioxidanty, které snižují zadržování vody. Jedna lžíce čerstvě nastrouhaného zázvoru je tajnou přísadou, která ohřívá metabolismus a napomáhá trávení, zatímco 1 lžička šťávy z aloe vera snižuje zánět a bojuje proti nebezpečným volným radikálům.

Konečná složka, 1 nakrájená okurka, je skutečným klíčem k této síle infuzní vody. Okurky mají vysoký obsah vlákniny a vysoký obsah vody. Vysoký obsah vláken v okurkách může být skvělým doplňkem k dietě.

Příprava vody pro infuzi je snadná. Stačí kombinovat 1 nakrájený citrón, 1 lžíci čerstvě nastrouhaného zázvoru, 1 lžíci šťávy z aloe vera a 1 nakrájenou okurku v nádobě přes noc s velkým množstvím vody a pitím po celý den.

 

Kam dál?

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

Jezte 6 stroužků pečeného česneku denně, a Vaše tělo pocítí přímo zázraky!

2 kapky tohoto přírodního zázraku do Vašich uší, a Váš sluch se zlepší až o 97 %!

Další články