Domů ZDRAVÍ Chcete zhubnout, ale nebaví vás cvičit? Tak zkuste tuto detoxikační vodu a...

Chcete zhubnout, ale nebaví vás cvičit? Tak zkuste tuto detoxikační vodu a váš tuk se začne pomalu rozpouštět!

Voda může mít velkou sílu. Aby vaše tělo mělo dostatek energie, je voda jednou z nejdůležitější věcí, kterou potřebujete. Všichni potřebujeme vodu, avšak dnešním trendem je fitness detoxikační voda. Zkuste tedy tuto detoxikační vodu pro hubnutí.

Je po světě spoustu hereček a dalších známých celebrit, které tyto detoxikační vody pijí. Všechny začínají svůj den s teplou vodou a citrónem. Jaká je tedy odpověď? Může tato
detoxikoční vody opravdu člověku pomoc s hubnutím?

Pokud ráno nahradíte svou kávu teplou vodou a citrónem, může to přispět ke snížení hmotnosti. Je to užitečné nejen proto, že nahrazuje jiné nápoje, které mohou obsahovat
tuky a cukr, ale také proto, že voda sama udržuje váš metabolismus v práci. Citrónová voda také snižuje nadýmání a působí jako mírný diuretikum.

Proto pití vody před spaním je moudrá volba, pokud chcete, aby váš metabolismus spaloval tuky ještě dlouho poté, co jste zavřeli oči.

Recepty přesahují typickou vodu z 1/2 a 1 nakrájený citrónu. Koriandr, který uvolňuje nadýmání a je bohatý na antioxidanty, které snižují zadržování vody. Jedna lžíce čerstvě nastrouhaného zázvoru je tajnou přísadou, která ohřívá metabolismus a napomáhá trávení, zatímco 1 lžička šťávy z aloe vera snižuje zánět a bojuje proti nebezpečným volným radikálům.

Konečná složka, 1 nakrájená okurka, je skutečným klíčem k této síle infuzní vody. Okurky mají vysoký obsah vlákniny a vysoký obsah vody. Vysoký obsah vláken v okurkách může být skvělým doplňkem k dietě.

Příprava vody pro infuzi je snadná. Stačí kombinovat 1 nakrájený citrón, 1 lžíci čerstvě nastrouhaného zázvoru, 1 lžíci šťávy z aloe vera a 1 nakrájenou okurku v nádobě přes noc s velkým množstvím vody a pitím po celý den.

 

Kam dál?

13 Nejužitečnější ořechů a semínek, které je lepší jíst každý den, abyste zůstali zdraví a fit!

11 potravin, díky jejichž konzumaci může Vaše pokožka vypadat zdravěji a celkově lépe!

Co se stane Vašemu tělu, když budete jíst týden v kuse celer? Tomu neuvěříte, dokud to nezkusíte!

17 odpovědí na otázku: „Co jíst, abyste zůstali zdraví a krásní?“

Přírodní metody, pomocí nichž zabráníte podráždění pokožky po holení. Vyzkoušejte je, zaručeně fungují!

Další články