Chcete zhubnout, ale nebaví vás cvičit? Tak zkuste tuto detoxikační vodu a...

Chcete zhubnout, ale nebaví vás cvičit? Tak zkuste tuto detoxikační vodu a váš tuk se začne pomalu rozpouštět!

Voda může mít velkou sílu. Aby vaše tělo mělo dostatek energie, je voda jednou z nejdůležitější věcí, kterou potřebujete. Všichni potřebujeme vodu, avšak dnešním trendem je fitness detoxikační voda. Zkuste tedy tuto detoxikační vodu pro hubnutí.

Je po světě spoustu hereček a dalších známých celebrit, které tyto detoxikační vody pijí. Všechny začínají svůj den s teplou vodou a citrónem. Jaká je tedy odpověď? Může tato
detoxikoční vody opravdu člověku pomoc s hubnutím?

Pokud ráno nahradíte svou kávu teplou vodou a citrónem, může to přispět ke snížení hmotnosti. Je to užitečné nejen proto, že nahrazuje jiné nápoje, které mohou obsahovat
tuky a cukr, ale také proto, že voda sama udržuje váš metabolismus v práci. Citrónová voda také snižuje nadýmání a působí jako mírný diuretikum.

Proto pití vody před spaním je moudrá volba, pokud chcete, aby váš metabolismus spaloval tuky ještě dlouho poté, co jste zavřeli oči.

Recepty přesahují typickou vodu z 1/2 a 1 nakrájený citrónu. Koriandr, který uvolňuje nadýmání a je bohatý na antioxidanty, které snižují zadržování vody. Jedna lžíce čerstvě nastrouhaného zázvoru je tajnou přísadou, která ohřívá metabolismus a napomáhá trávení, zatímco 1 lžička šťávy z aloe vera snižuje zánět a bojuje proti nebezpečným volným radikálům.

Konečná složka, 1 nakrájená okurka, je skutečným klíčem k této síle infuzní vody. Okurky mají vysoký obsah vlákniny a vysoký obsah vody. Vysoký obsah vláken v okurkách může být skvělým doplňkem k dietě.

Příprava vody pro infuzi je snadná. Stačí kombinovat 1 nakrájený citrón, 1 lžíci čerstvě nastrouhaného zázvoru, 1 lžíci šťávy z aloe vera a 1 nakrájenou okurku v nádobě přes noc s velkým množstvím vody a pitím po celý den.

 

Tisk
ZDROJhealthiestalternative
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Vyzkoušela jsem 30denní výzvu dle Gwyneth Paltrow a zde je to, co se stalo s mým tělem!

Už jste slyšeli o RSI? Jedná se o syndrom, kterým trpí většina zaměstnanců v kancelářích! Máme pro Vás však tipy a triky, jak mu předejít!

Nejprve mi spojení česneku a mléka nepřipadalo moc vábné, ale když jsem se dozvěděla o jeho zázračných účincích, změnila jsem názor!

Máte doma malé děti? Pak byste měli vědět, jak účinně zastavit krvácení z nosu! Mnoho lidí to totiž dělá stále špatně!

Trpíte často na ucpaný nos? Pak pro Vás máme jednoduché řešení, jak si rychle ulevit!

Další články