Chcete zjistit, co vás čeká? Nemusíte chodit k věštkyni. Kartu si můžete vybrat i v pohodlí domova. Nikoliv z celého balíčku. Vyberte si jednu z těchto 4 a nebudete se stačit divit, co o vás tato volba řekne! -
Menu

Chcete zjistit, co vás čeká? Nemusíte chodit k věštkyni. Kartu si můžete vybrat i v pohodlí domova. Nikoliv z celého balíčku. Vyberte si jednu z těchto 4 a nebudete se stačit divit, co o vás tato volba řekne!

Asi každý by se chtěl dozvědět něco o své budoucnosti, pokud je to tedy pozitivní zpráva.  Máme pro vás jednoduchou předpověď budoucnosti, která vám přiblíží, co vás čeká a nemine. Přečtěte si naši předpověď na nejbližší měsíce a připravte se na všechno, co vás může překvapit.

Věštění z karet a předpovídání budoucnosti je s námi už několik staletí, a tak se nemůžeme divit, že některé lidi tato disciplína stále fascinuje. Většina předpovědí funguje na bázi našeho podvědomí, vybereme si symbol, který v nás vyvolává nějaké emoce, na stejném principu funguje i naše karetní předpověď.
Někdy se také stává, že lidé věří věštbě přehnaně vážně a snaží se jí podřídit celý svůj život. Mějte stále na paměti, že váš život se neustále mění a jste schopní ho ovlivňovat největším dílem. Neberte tedy věštby jako definitivní verdikt a nepropadejte panice v případě, že se vám daná předpověď nelíbí. Všechno máte ve svých rukách a máte možnost cokoliv měnit.

Výběr je na vás. Vybírejte rychle a bez rozmyslu.

Teď už nezbývá nic jiného než si vybrat jednu z karet na následujícím obrázku. Vybírejte bez dlouhého přemýšlení a pouze na základě vašeho niterního pocitu.

Karta 1.

Pokud jste si vybrali první kartu, pravděpodobně vás v brzké době čeká velká životní změna. Můžete tedy očekávat konečné vyřešení nějaké životní situace, která vás už delší dobu sužuje. Tato karta může také indikovat příchod velkého rozhodnutí, které budete muset vyřešit. Budete stát na křižovatce a na vás bude rozhodnutí, jakým směrem se vydáte. Kromě výše zmíněného se změna může týkat také vašeho partnerského života nebo nové pracovní příležitosti. Vybraná karta vám doporučuje, abyste vždy věřili své intuici a věřili svému vnitřnímu kompasu.

Karta 2.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Vzpomínáte si na malého Dennise z kultovní komedie? Je neuvěřitelné,…

To snad není ani možné, od natočení kultovní komedie Dennis – postrach okolí uplynulo již 27 let. Za tu dobu…
Nezařazené

Otec zveřejnil obrázek dítěte na Facebooku: Hned po pár prvních…

Náhody, které zachraňují životy, i tak by se dal popsat příběh, který skončil záchranou života. Když nahrál novopečený tatínek fotku…
Nezařazené

Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta…

Členové rodiny by měli mít mezi sebou to nejčistší pouto. Měli by si vzájemně pomáhat a sdílet spolu to dobré…
ZE ŽIVOTA

Obrovská radost a oslava z dvojčat se proměnila v životní…

Ve chvílích, když uslyšíte slova „Je mi to líto“, automaticky očekáváte špatnou zprávu. Ta věta může znamenat, že váš život…
Nezařazené

MUDr. Martina Kopáčová upozorňuje všechny ženy i muže starší 30…

Pomerančový džus, croissant s máslem nebo kousek bábovky a káva. Klasická snídaně mnohých z nás. Přečtěte si, proč byste měli naopak vyměnit…
Nezařazené

Pavel (42): Vlastníma rukama jsem za pár tisíc postavil dokonalý…

Občas nemáme mnoho peněz na to, abychom si pořídili krásné vlastní bydlení někde na vesnici nebo ve městě. Máme tím…