Chcete znát svůj osud? Tibetský horoskop je k němu klíčem. Je postavený na faktu, že člověka ovlivní rok jeho narození. Podívejte se, jací skutečně jste a co vás čeká jenom proto, že jste se narodili v konkrétním roce

Jsou lidé, kteří na osud nijak výrazně nevěří. A potom tu jsou lidé, kteří si jsou doslova jisti tím, že něco jako osud je všude kolem nich. Tibetský horoskop je zaměřený právě na ně, jelikož díky němu je možné odhalit osud každého z nás. Není k tomu přitom nutné znát nic výjimečného, ale jenom konkrétní rok našeho narození. Pokud ho znáte, můžete se podívat na svou předpověď.

Reinkarnace a karma v hlavní roli

Hinduistické učení je založeno především na dvou věcech. Tou první je reinkarnace, tedy opětovný vstup na tento svět. Druhá věc je karma. Obojí je tak spojeno s faktem, že by měl člověk dělat jenom dobro, což se mu vrátí jak v tomto, tak i v budoucím životě. To stejné platí o zlu, čemuž se chce každý zcela logicky vyhnout. Narození jako nepotřebné zvíře, nebo jako rostlina není nutně to, co by člověk vyhledával. To ovlivní jeho chování s v současném světě.

Jak se chovat a jednat správně?

Existuje hned 10 špatných stavů, ke kterým by nikdy nemělo dojít, pokud člověk nechce riskovat. Prvními jsou činy, jako je vražda, krádež a také znásilnění. Dále to je chování, které je spojeno s lhaním, pomluvou, neurčitým tlacháním a také sprostotou. Nutno dodat, že špatní jsou také myšlenky spojené s chamtivostí, nenávistí, nebo s přáním čehokoliv zlého.

Čtěte také: Vyzkoušela jsem 30denní výzvu dle Gwyneth Paltrow a zde je to, co se stalo s mým tělem!

Osud ovlivní i datum vašeho narození

Špatné stavy znáte. Ty nejsou to jediné, co vás může ovlivnit. Velký vliv zde má také datum vašeho narození. Podle toho, kdy jste se narodili, vám je přisouzena takzvaná Meva, která ovlivní vše kolem vás. Podívejte se společně s námi na to, jak konkrétně.

Meva 1

Velkým problémem jsou sklony k negativním myšlenkám. Na první pohled se přitom tváříte přátelsky. Mohou se u vás objevit sklony k depresi, ale i náladovost. Nezřídka kdy můžete propadat alkoholu, stejně jako drogám. Pokud jde o zdravotní potíže, týkají se hlavně močového a rozmnožovacího systému.

Meva 2

Vaší pozitivní vlastností je to, že jste přátelskou a milou osobou. Neznáte agresi a vždy se s každým snesete. Zároveň máte velké ambice a snahu něco dosáhnout. Patří to skupiny lidí, kteří se nechají hodně ovlivnit emocemi. V rámci svého tělesného zdraví mohou hrozit problémy s nadváhou, stejně jako trávením.

Meva 3

Jako osoba milujete být sami sebou. Být individuální. Příliš nevyhledáváte společnost a máte rádi svobodu. Často se u vás může objevit tvrdohlavost i bezmyšlenkovité, až zkratovité jednání. Mnohdy vás mohou svádět závislosti. Zdravotní problémy se vám až na potíže s chůzí obvykle zcela vyhnou.

Meva 4

Váš přístup k životu je vesměs pozitivní. Co se dá vnímat jako negativum, je slabá vůle. Máte sklony k závislostem a neřestem, stejně jako vás mohou využívat druží. Rádi rozdáváte radost kolem sebe. Milujete zábavu a humor. Když jde o zdravotní problémy, pozor na dýchání a klouby.

Meva 5

Vaší charakteristikou je to, že ostatní dělíte pouze na dvě skupiny. Není nic mezi tím. I proto vás lidé buď mají, nebo naopak nemají rádi. Jste osobou, která chce velet v osobním i pracovním životě. Mnohdy netolerujete chyby. Vaším zdravotním problémem může být tlak, ale také řada civilizačních chorob.

Meva 6

Jste osobou, kterou lze považovat za typického vůdce. Jste osobou, která má také dobrou intuici a v kolektivu patří mezi nejlepší. To může být někdy také na škodu. Máte celkovou radost ze života, kterou může ovlivnit strach z neúspěchu. Také je na místě strach z onemocnění srdce, stejně jako s nervovými problémy.

Meva 7

Umíte dobře mluvit a tak si získáte každého. Zároveň ale nedokážete fungovat sami a potřebujete o pomoc řadu druhých lidí. na oplátku dokážete dávat oddanost, ale také věrnost. Když se obklopíte správnými lidmi, zažíváte úspěchy, stejně jako i osobní spokojenosti.

Meva 8

Okolí vás považuje za tvrdohlavého člověka s pevně danými názory, které neměníte. Máte přesvědčovací talent, ale zároveň se držíte spíše při zemi. Neradi zkoušíte nové věci a máte rádi svůj klid a vyrovnanost. Obvykle budete zdraví, a to jak v mladším, tak i v tom pokročilejším věku.

Meva 9

Citlivost nebo něha. To jsou vaše jasně charakteristické vlastnosti. To stejné platí také o vašich silných emocích, které vás ale někdy mohou ovládat. Přesto se snažíte maximálně používat rozum. Máte rádi romantiku a upřímnost. Když jde o zdravotní problémy, může se objevit také nespavost, nebo problémy se srdcem.