Chlapec na invalidním vozíku vzal dech divákům populární show!

Dante Marvin je 13letý chlapec a komediální zpěvák, který se objevil v 15. sérii úspěšné talentové soutěže Britain’s Got Talent. Na první pohled byli porotci i diváci velmi nedůvěřiví, protože si nedokázali představit, co jim může tento jedinečný chlapec předvést. Během chvilky ale zjistili, že má v sobě více síly a humoru než většina dospělých.

Proč šel do soutěže?

Na pódiu se porotci zeptali Danteho, proč se rozhodl za nimi přijít. Jeho odpověď dojala všechny přítomné. „Přišel jsem sem do Britain’s Got Talent, abych ukázal ostatním, že pokud máte nějaké postižení, stále můžete dojít daleko,“ řekl Dante. Potom jim vysvětlil, že je na vozíku, protože má velmi křehké kosti a dosud si v těle zlomil 97 kostí.

https://www.onlinenytt.com/

Co si Dante připravil do soutěže?

Danteho představení sestávalo z vlastní písně o tom, jak nechce být viděn ostatními lidmi kvůli své šílené kostní nemoci. Žertoval také o tom, že je „šťastný jako Simon, když dostal svou novou tvář“, když se dostal na invalidní vozík. Tento chlapec je neuvěřitelný. Je mu teprve 13 let a měl zlomených 97 kostí. Nemocnice je pro něj druhým domovem, ale má úžasný smysl pro humor.

Čtěte také: Ne každý kněz je posvátností daného místa! Z tohoto kněze vám budou stát vlasy na hlavě!

Porotce David řekl, že ho píseň doopravdy chytila za srdce a chlapec je podle něj výjimečný. Porotkyně Amanda Holden zase dodala, že „komedie vás často musí přimět k zamyšlení“ a tento chlapec odvedl úžasnou práci se svou písní, protože je velmi zábavná a zároveň vás donutí přemýšlet nad vlastním životem.

https://www.onlinenytt.com/

Jak dopadlo vystoupení?

„Byl to fantastický výkon. Konkurz, který si budete pamatovat a já si budu pamatovat tohle,“ řekl Dantemu sám Simon Cowell. Simon Cowell, Amanda Holden, Alesha Dixon a David Walliams všichni hlasovali ano pro Danteho. Díky tomu se dostal do dalšího kola soutěže a mohl začít pracovat na další písni, kterou diváky i porotce příště pobaví. Podívejte se na jeho vystoupení a rozhodně se zasmějete!

Zdroj: onlinenytt.com