Chlapec přišel o všechny hračky, ale spolužáci ho překvapili!

Přežít požár je obrovské štěstí a tragédie zároveň. Daniel Hunt žije ve Philadephie v Tennessee. Jeho rodina ztratila veškerý majetek při požáru domu. Naštěstí nikdo nebyl zraněn, ale chlapec přišel o všechny hračky, které tolik miloval. Jeho spolužáci se proto rozhodli, že uspořádají tajnou jízdu na hračky. A nakonec Daniela překvapili neuvěřitelným darem.

https://mypositiveoutlooks.com/

Příprava velkého překvapení

Daniel byl vždy jeden z nejpozitivnějších a nejšťastnějších studentů, který studoval na základní škole ve městě. Po požáru byli všichni jeho spolužáci šťastní, že je v pořádku. Zároveň ho ale litovali, protože přišel o všechny své hračky. Proto se rozhodli, že mu alespoň část z nich nahradí a uspořádají malou sbírku, která bude jen pro něj.

https://mypositiveoutlooks.com/

Dokázali shromáždit dostatečné množství hraček. V den odhalení poslala učitelé Daniela na pochůzku. Mezitím se učitelé i mnoho studentů nahrnulo do třídy a rychle připravili hromady hraček na školní lavice. Jakmile se Daniel vrátil z pochůzek, všichni v místnosti zakřičeli „překvapení!“ Malý chlapec nebyl schopen jediného slova, ale v srdci byl velmi šťastný.

https://mypositiveoutlooks.com/
https://mypositiveoutlooks.com/

Chlapec i jeho rodina byli velmi překvapení

Základní škola Philadelphia sdílela tuto událost na svém Facebooku. „Minulý týden jeden z našich válečníků, Daniel Hunt, ztratil všechny tyto věci při požáru domu. Jeho učitelé a spolužáci ve 3. třídě pro něj zahájili tajnou jízdu na hračky, aby nahradili hračky, které ztratil. Dnes dostal hračky a byl tak překvapený a vděčný!“

https://mypositiveoutlooks.com/

O chvíli později se o tom dozvěděla také jeho matka. Ihned se rozplakala štěstím a vděčností. Takovou lásku a komunitu rozhodně nečekala. Byla samozřejmě nadšená, že její syn bude mít znovu hračky, protože to pro něj bylo velmi důležité. Tento okamžik byl pro všechny velmi ohromující. Laskavost a lásku bychom měli vždy ukazovat svým blízkým. A tyto děti to dokázaly.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com