Chlapec řekl svému otci, že k večeři odmítá jíst brambory. Když to slyšel jejich pes, zareagoval tak, jak nikdo nečekal! (VIDEO)

Otec rodiny všechny informoval, že oloupe brambory, protože je plánuje udělat na večeři. Reakce jeho syna ho opravdu zarazila, protože malému chlapci to bylo evidentně jedno. Brambory nechtěl, a tak se o tuto zprávu vůbec nezajímal. Z toho důvodu se tatínek obrátil s nabídkou brambor na jejich pejska Mishku. Když se ho zeptal, zda by si dal k večeři brambory, pejsek reagoval tak zvláštně, že pobavil celou rodinu.

Chci brambory!

Odpověď pejska byla opravdu velmi jednoduchá. Dal jasně najevo: „Chci brambory!“. Touto jasnou zprávou byl tatínek tak potěšen, že se mu hned zvedla nálada. Věděl totiž, že nebude muset brambory vyhazovat, protože je s radostí slupne Mishka. Na jídlo pro chlapce se v tu chvíli zapomnělo, protože samotná reakce pejska byla tak legrační, že celá rodinu propukla v smích.

Pes mluvící lidskou řečí

Možná si říkáte, jak mohl pes takto odpovědět. Inu, občas se dějí na světě velmi zajímavé věci. Stačí mít jen otevřené oči, nastražené uši a být připraven na cokoliv. Například pes mluvící lidskou řečí by vám určitě uniknout neměl. Naštěstí tu pro vás máme video, které celou tuto událost obsahuje. Tatínek nebo někdo z rodiny totiž událost naštěstí nahrál na kameru, takže se celý svět mohl pobavit reakcí pejska na bramborovou večeři.

Čtěte také: Toužíte po změně? Zkuste jahodový cheesecake a rázem se ocitnete na vrcholku chuťové slasti!

Hvězdou internetu díky bramboře

Mishka se díky tomu stal velmi populárním pejskem a video s ním je hitem internetu. Jeho schopnost napodobovat lidskou řeč a dorozumívat se pomocí několika slov, je prostě jedinečná. Navíc se jedná o opravdu krásného psa, jehož oči vás určitě dostanou. Schválně se přesvědčte sami a nechte se unášet radostí, kterou toto video přináší. Umí i váš pejsek mluvit lidskou řečí? Nahrajte ho a sdílejte. Třeba se i váš pes stane hvězdou internetu. Co asi měl nakonec k večeři malý chlapec? Pevně doufáme, že mu rodiče připravili něco jiného nebo zmoudřel a vzal si brambory také.