Chování tohoto policisty u těžké autonehody oblétlo celý svět. Muž rozhodně nedělá to, co je úkolem jeho práce. Co udělal a jak na jeho chování reagovala veřejnost? Tomu se bude opravdu divit -
Menu

Chování tohoto policisty u těžké autonehody oblétlo celý svět. Muž rozhodně nedělá to, co je úkolem jeho práce. Co udělal a jak na jeho chování reagovala veřejnost? Tomu se bude opravdu divit

Policisté to v práci nemívají jednoduché. Mají mnoho povinností a všichni se shodují na tom, že tou nejhorší částí jejich práce je nutnost být u dopravních nehod. Pokud se jedná o pár ťukanců, je vše ještě v pohodě. O dost horší jsou tragické nehody, kde umírají lidé. A u jedné z takových byl také policista Nick Struck. Fotografie z této nehody kde je zachycen následně obletěla celý svět. Proč?

Byla to nehoda s fatálními následky

Nick Struck uvedl, že se jednalo o jednu z nejhorších nehod, u které kdy byl. Došlo k nehodě velkého SUV, kterému bouchla pneumatika a auto skončilo mimo silnici. Následky nehody byly tragické. Zemřel řidič, kterým byl otec od rodiny. Jeho manželka a dále čtyři děti skončili s těžkými zraněními v nemocnici. Komu se jako zázrakem nic nestalo, byla malá holčička. Díky kvalitní autosedačce vyvázla z dané nehody bez škrábnutí.

Dítě bylo podáno policistovi do rukou

Jako první přijel na místo nehody právě Nick Struck, který měl v závěsu i hasiče. Ti ihned začali s vyprošťováním lidí. Jako první dostali ven právě malou holčičku. Jelikož zraněných bylo plné auto, dali dívku do rukou právě policistovi. Ten v tu chvíli nevěděl co má dělat. Najednou si však uvědomil, že malá dívka dost možná přišla o své rodiče i o své sourozence. Rozhodl se že musí udělat něco, co pro něho byla premiérou a s něčím podobným neměl zkušenosti. Jelikož je i on sám otcem, myslel si že je to nejlepší věc, jakou může udělat.

Snažil se malou dívenku rozptýlit

Jakmile ji dostal od hasičů do rukou, šel s ní co nejdále od daného vozu. Snažil se s ní také různě otáčet proto, aby se daným směrem nedívala. Tím ale jeho improvizace neskončila. S dívenkou si začal hrát, začal jí zpívat písničky, říkat jí různé rýmovačky, nebo jí ukazoval mraky a ptáky na obloze. Věděl, že se musí do příjezdu psychologa o holčičku postarat sám a musí zajistit to, aby byly stále rozptýlená a nemyslela na to, že u sebe nemá rodinu, která je zaklíněna ve voze a je na tom velmi špatně.

Fotografie policisty obletěla svět

Během zásahu bylo pořízeno hned několik fotografií. A na jedné takové je také Nick Struck jak v ruce drží malou holčičku a něco jí ukazuje. A právě tato fotografie obletěla svět. Ukazuje policistu který se zachoval podle svých otcovských předpokladů a snažil se o to, aby si dívka neuvědomovala, co se stalo. Na něco podobného nebyl školen a jednal sám za sebe. Vysloužil si díky tomu obdiv a pochvalu veřejnosti z celého světa, jelikož právě díky tomu nedošlo k dalším problémům, které by se mohly dlouhodobě negativně podepsat na psychice malé dívenky. Tento policista je pro mnohé opravdovým hrdinou. Souhlasíte?

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

TEST: funguje vám správně zrak, kolik písmenek „T“ vidíte na…

Máme tu pro vás unikátní test zraku, který odhalí, jak na tom jste. Pokud se vám během chvíle podaří najít…
ZAJÍMAVOSTI

Pár v důchodu si koupil stodolu, bez toho aniž by…

Víte ve svém okolí o nějaké stavbě, o které nikdo neví, co se v ní ukrývá? V jedné velké opuštěné stodole, kterou…
ZAJÍMAVOSTI

Meteorologové jsou v šoku! Blíží se největší ochlazení tohoto roku.…

To, že se blíží zima, jistě všichni dobře ví. Zatím to ovšem na zimu moc nevypadalo, spíše naopak. Jako by…
ZAJÍMAVOSTI

Zavřete oči, pak je otevřete a klikněte na číslo, které…

Máme tu dalšího pomocníka na cestě osudem života. Tentokrát k vám tomu bude stačit jen váš počítat, myš a oči. Dokonce…
ZAJÍMAVOSTI

Pustil se do rekonstrukce podlahy ve svém domě, když zvedl…

Muž se rozhodl zvelebit svůj dům, a tak si naplánoval rekonstrukci. Kdyby však věděl, k čemu dojde, nebo kdyby věděl co…
ZAJÍMAVOSTI

Máma vložila bramboru do ponožky nemocného dítěte. Další den nemohla…

Na internetu se objevuje celá řada webových stránek, které jsou zaměřené na rodiče a jejich péči o děti. Vyskytuje se…