David Hampl
18 prosince, 2019

Tento manželský pár chtěl své dceři dopřát sourozence, aby nebyla tak sama. Nikdo z nich však nečekal, že se jim narodí trojčata, a navíc tak výjimečná. Pozorně si přečtete tuto obrovskou zajímavost, protože zase tak často se podobné události na světě neobjevují.

Nebudeš jedináček!

23letá Becki a její manžel Liam, se po narození své dcery Indiany rozhodli, že nechtějí, aby jejich dcera vyrůstala jako jedináček. Domluvili se tedy, že dceři udělají další sourozence. Rodina z Liverpoolu ovšem vůbec netušila, že se jim tímto rozhodnutím doslova změní život. Po nějaké době se ukázalo, že je žena těhotná. Nečekala ovšem jedno dítě, nýbrž rovnou 3. Přivedla tak na svět tři rozkošné chlapce.

Předčasné narození

V jejich rodině to byla opravdu výjimečnost, protože trojčata se u nich nikdy nevyskytovala. Navíc přišli na svět trochu dříve, už v 31.týdnu těhotenství. Na obrázku můžete vidět, jak vypadalo bříško budoucí maminky. Po porodu vážil každý z chlapců 1500 g. Trojčata byla od počátku naprosto roztomilá, a když se na ně podíváte pozorněji, všimnete si, že mají jednu zvláštnost.

Jedno z půl milionu

Roman, Rocco a Rohan jsou prakticky totožní. Samotné lékaře to velmi zaujalo, a proto se rozhodli udělat genetické testy. Ovšem až poté, co chlapci strávili 6 týdnů na jednotce intenzivní péče. Test prokázaly, že chlapci jsou jednovaječná trojčata. Jde o nejvzácnější případ těhotenství na světě. Podle statistik se něco podobné stane pouze jednomu těhotenství z 500 000.

Narozená trojčata už jsou z nemocnice doma. Jsou zdravá a v bezpečí. Jejich máma z nich má velkou radost, protože i navzdory tomu, že jsou k nerozeznání, mají velmi odlišné povahy. A právě díky tomu je lze snadno rozeznat. Malá Indiana už tedy není jedináčkem, ale má hned 3 bratry, z kterými si může hrát. Na začátku určitě nečekala, že ji potká takové trojnásobné štěstí.

Sdílejte článek