Chtěl kluka, to ještě netušil, že s ním přibyde ještě jeden a dcera k tomu!

Příběh jako z neuvěřitelného snu? Právě takový se udál manželskému páru, který měl desetiletou dceru. Muž neskutečně toužil po synovi, proto když jeho žena otěhotněla, dychtivě očekával zprávu z prvního ultrazvuku. Při něm mu lékař sice nesdělil pohlaví vytouženého děťátka, ale oznámil, že namísto jednoho dítěte očekávají rovnou dvě. Muž takovou zprávu nečekal, ale byl rád, že těhotenství jeho ženy probíhá v pořádku a může doufat, že se mu jeho přání splní. A splnilo, narodili se rovnou chlapci dva.

https://pukuotukas.com/

Očekávání dvojčat

Poté, co lékař při ultrazvukovém vyšetření rodině oznámil, že mohou očekávat dva přírůstky, zavládlo nejprve ticho, až poté radost. Přeci jen se jedná o šok, když jsou děti rovnou dvě, ale muž přijal zprávu s nadšením. Jeho žena byla krapet nervózní, protože těhotenství s dvojčaty je náročnější, ale věřila, že vše zvládne. Navíc neměla vůbec tušení, co ji čeká na porodním sále, natož její manžel.

https://pukuotukas.com/

Porod den po narozeninách

„Měla jsem zrovna narozeniny, přijeli rodiče, zastavily se u nás moje sestry. Oslava byla báječná, ale byla jsem unavená a šla jsem si brzy lehnout. Nad ránem jsem začala cítit poslíčky,“ vypráví žena, jak šla vzbudit manžela a přesvědčila ho, aby okamžitě odjeli do porodnice. Nemohl se dočkat, až svoje dva drobečky uvidí. Lékaři jej však poslali domů, zatímco ženu přijali na předoperační vyšetření. Netrvalo dlouho a začala skutečně rodit, nejprve lékaři vyjmuli jedno děťátko, následně druhé. „Je vše v pořádku?“ nervózně se ptala žena.

Čtěte také: Z původně veřejných toalet vzniklo nádherné a čisté bydlení

https://pukuotukas.com/

Chvatný návrat na operační sál

Žena se snažila odpočívat po náročném porodu dvojčat, ale nesnesitelné bolesti ji nadále provázely. Lékaři se rychle vrátili zpátky. „Okamžitě na sál zpět!“ znělo jen chodbami. Neskutečné, žena po celou dobu nosila pod srdcem trojčata.

https://pukuotukas.com/

Po náročném porodu podala sestřička telefon ženě, aby zavolala svému muži. „Neřídíš? Sedíš? Představ si, že už jsou na světě. Máme krásné dva kluky a jednu holčičku k tomu!“ Ani muž nechtěl uvěřit, že si z něj jeho manželka neutahuje. Nakonec se rozesmál a povídá: „Tři jsou lepší než dvě děti!“

https://pukuotukas.com/

Zdroj: pukuotukas.com