Cítím se o pět let mladší – oční krém vyrobený ze 3 přísad: Vymaže vrásky jako s gumou!

S přibývajícími roky bojuje s vráskami asi každá žena. Snaha je zamaskovat často nekončí tak, jak bychom si představovali. Vrásky na obličeji dokáží každé ženě zkazit náladu, a tak je potřeba udělat vše pro to, abychom se jich co nejelegantněji zbavili. Stárnoucí pleť ztrácí pružnost, je to jev nezvratný, se kterým zkrátka nic neuděláme. To však neznamená, že nemůžeme vypadat stále dobře a dle našich představ.

Vrásky vymaže jako guma

Za jedny z nejhorších považují ženy vrásky okolo očí. Kolem očí je totiž naše kůže velice jemná, a tak stárne mnohem rychleji a rychleji ztrácí svou pružnost. Jemná kůže okolo očí neobsahuje tolik tuku, a tak je na ní stárnutí viditelné nejvíce. Proto existují na trhu vysoce kvalitní kosmetické výrobky, které zintenzivňují výživu a hydrataci pokožky, která ji zanechává mladistvou a zabraňuje vzniku a prohlubování vrásek. Problém je, že takové kosmetické výrobky jsou zpravidla velice drahé.

Přesto existuje možnost, jak si můžete připravit sami doma krém, který vás vyjde mnohem levněji než kosmetika, kterou byste kupovali v obchodě. Zároveň jsou všechny ingredience krému hypoalergenní, což zajišťuje dobrou snášenlivost. Vždy však otestujte krém na své pokožce, než jej budete aplikovat okolo očí. Alergickou reakci nelze nikdy zcela vyloučit. Jaké jsou složky tohoto zázračného krému? Patří mezi ně:

Čtěte také: V parku nechal smečku německých ovčáků bez vodítka. To, co udělají za pár vteřin, je neuvěřitelné (VIDEO)

  • 1 polévková lžíce kokosového oleje
  • 2 ampulky vitamínu E
  • 2 kapky éterického tymiánového oleje

Příprava krému a jeho aplikace

Jak tedy vidíte, ingrediencí není skutečně mnoho. Často ale v jednoduchostí je síla. Samotnou přípravu provedeme tak, že kokosový olej vlijeme do mísy. Zároveň přidáme vitamín E a éterický olej. Vše společně promícháme. Výslednou krémovou konzistenci vložte do vhodné nádoby, kterou je potřeba uchovávat v lednici. Aplikujte 2 hodiny před spaním masážními pohyby okolo očí. Omládnete až o 5 let!