Čivava a Beagle se stali rodiči. Jejich štěňata jsou nejroztomilejší psi pod sluncem, tohle musíte vidět! Vznikla nová rasa

Na křížení dvou různých psích ras má spousta lidí svůj názor. Jistě, každý má právo na svůj názor, ale rozhodně by neměl upírat právo svobodně se rozhodnout komukoliv. A co se týče volby partnera tak to už vůbec ne. U lidí by to mělo být samozřejmostí, stejně tak by to mělo být i u psů. Jak jistě víte, tak psích ras je na světě opravdu velké množství. Kdybychom měli všechny vypisovat, strávili bychom tím opravdu mnoho času, ale od toho tu dnes nejsme. Chceme vám prozradit jeden psí příběh. Dva pejsci dvou různých ras se do sebe zakoukali a zplodili štěňátka. I když s tím mnoho lidí nesouhlasilo, narodila se štěňátka, jaká svět snad ještě neviděl.

Množení v rámci jedné rasy?

Majitelé některých psů jednoznačně trvají na tom, že jejich pes se může množit jen se psem téže rasy. Mnoho lidí to tak má, ale myslíte, že je to opravdu správně? Neměli by i pejsci mít právo svobodně si zvolit, s kým chtějí mít potomky? Určitě ano, ale bohužel my lidé máme stále tendenci do všeho kafrat. Naštěstí je příroda mocná a umí nám ukázat, že naše názory umí být mnohdy velmi úzkoprsé.

Dva psi, dvě rasy

Dva pejsci, každý jiné rasy, se stali rodiči a zplodili na svět nádherná štěňata. Vzniklo tak nové plemeno, které vyniká svou krásou a rozkošností. Každý pořádný milovník psů si ji hned oblíbí. Kdo by řekl, že právě kombinací ras Chihuahua a Beagle může vzniknout něco tak krásného. Krásný je i vztah těchto pejsků, jejichž láska stále vzkvétá spolu s novými dětmi.

Vznikla nová rasa

Nová rasa se jmenuje Chighle a je jednou z nejsladších ras na světě. Má černou, bílou, hnědou nebo krémově zbarvenou krátkou srst. Je lesklá a neuvěřitelně měkká na dotek. Plemeno se vyznačuje širokou zaoblenou hlavou a výraznýma očima. Stejně jako Beaglovi, tak i této rase visí uši. Výška je od 22 do 35 cm a váha je pouhých 4 až 9 kg. Vše samozřejmě závisí na genetických předpokladech od svých rodičů. Každopádně jde o mimořádně krásnou rasu.