Co Bůh přisoudil jednotlivým znamením zvěrokruhu? Přečtěte si boží slovo každého znamení! Budete koukat, co bylo předpovězeno právě vám. Mnoho lidí se tomu diví

Náš osud je do určité míry ovlivněn nejen našimi rozhodnutími, ale také tím, co jsme dostali do vínku. Tyto aspekty jsou dány dobou, ve které jsme se narodili, ale také tím, co nám přisoudil Bůh. Přečtěte si, co Bůh pošeptal jednotlivým znamením a co jim udělil jako dar.

Býk

Tomuto znamení přisoudil Bůh jeden z největších darů vůbec – obrovskou trpělivost. To je něco, co se ostatním lidem nedostává. Býci ale společně s trpělivostí dostali i zodpovědný úkol: učit trpělivosti i ostatní znamení.

Blíženci

Pokud Blíženci dosáhnou souladu se sebou samým i s okolním světem, pak získají naprosto jedinečnou schopnost. A to pomáhat a chápat lidi. S takovými schopnostmi jsou pak povolání, jako je úspěšný politik, diplomat nebo psycholog, na dosah ruky.

Čtěte také: Tato jedna věc mi pomohla zbavit se lupů, roztřepených konečků, a tak konečně mám vysněnou lví hřívu! Mimo jiné má těchto dalších 23 využití!

Rak

Toto znamení dostalo dar citlivosti a moudrosti. Právě moudrost je důležitá pro celý svět, takže na všech Racích je, umět se o ni podělit.

Lev

Toto znamení dostalo schopnost vést lidi a štědrosti. Lvi působí jako sebevědomí vůdci, kteří navíc rádi pomohou každému, kdo si o pomoc řekne.

Panna

Panna dostala od Boha důležitý úkol: má zkoumat svět, který vytvořil a na své cestě se dělit o svůj klid a pořádkumilovnost. Právě Panny mají skvělou schopnost vnášet pořádek do tohoto světa.

Váhy

Váhy dostaly také úžasný dar – dokážou se radovat z maličkostí všedního dne. Dokážou zpívat, psát, kreslit a tím vyjadřovat krásu, kterou kolem sebe vidí, a tím ji ukazovat i ostatním.

Štír

To Štíři dostali velice zodpovědný dar. Vidí do duší všech lidí, což jim sice dává obrovskou moc, ale také hodně utrpení, protože Štíři jsou také velmi citliví a dokážou trpět i za ostatní. Na druhou stranu budou umět dobře odhadnout druhé.

Střelec

„Dávám vám schopnost potěšit ostatní,“ zašeptal Bůh do ucha tomuto hvězdnému znamení. Tato schopnost je velice krásná, protože umí podnítit lidi k radosti i k rozpálení jejich tajných tužeb. Střelec umí ukázat každému člověku jeho vnitřní krásu, proto je také oblíbený ve společnosti.

Kozoroh

Toto znamení dostalo dar pilnosti. Lidé v tomto znamení jsou zvyklí tvrdě pracovat – a to nejen v práci, ale také sami na sobě. Vždycky se jim tak podaří dosáhnout všeho, co si zamanou. Na druhou stranu může být tato cílevědomost někdy ubíjející, protože cesta za dosažením cíle není vždy jednoduchá.

Vodnář

Vodnář dostal dar svobody a štěstí. Právě prostřednictvím tohoto znamení se Bůh rozhodl promlouvat k ostatním. Pokud bude Vodnář šťastný, dokáže rozradostnit i lidi kolem sebe a v podstatě celý svět. Proto je nutné, aby Vodnář čas od času myslel také sám na sebe a udělal si radost.

Ryby

Ryby jsou schopné cítit budoucnost. Spolu s citlivostí na všechno kolem budou Ryby cítit boží přítomnost všude kolem sebe. Bohužel na světě je spousta utrpení, která budou Ryby trápit – Bůh jim však vždycky přijde na pomoc.