Co chtěl tento muž udělat s dvojicí psů v domě? Chtěl je nechat zabít. A jaký je důvod plánování takového činu? To neuvěříte. Všechno svádí především na svou přítelkyni. Jak to s nimi dopadlo?

Jsou lidé, kteří mají psy rádi, ale potom jsou lidé, kterým jsou doslova lhostejní. Jak si jinak vysvětlit danou situaci spojenou s tím, že muž chtěl smrt dvou psů. Bylo mu jedno, že se jedná o živé tvory, jelikož mu více záleželo na sobě a také na jeho partnerce. Co bylo důvodem, že je chtěl nechat utratit?

Jak všechno začalo?

Dva pejsci jménem Cosmo a Sam žili spokojeně v domě svých majitelů, a to po dobu celých 10 let. Byli to milující majitelé, kteří jim dávali tolik lásky, kolik jenom chtěli. A k tomu i veškerou potřebnou péči. Po dané době se však stalo něco nečekaného. Majitelé se nakonec rozvedli a tak psi zůstali u páníčka, zatímco jejich paní odešla z domu. Takto to trvalo nějakou dobu a život psů byl opět bezproblémový. A to až do chvíle, než se objevila nový obyvatel domu.

Čtěte také: Recept na famózní křehké máslové sušenky, které vyrobíte pomocí mlýnku na maso

Muž si našel novou přítelkyni a vše začalo

Když byl s předchozí ženou, byli pejsci součástí jejich domácnosti. Když se rozvedli, byl s nimi sám. Po čase si ale našel novou partnerku a ta byla důvodem, proč se k psům začal chovat zcela bezcitně. Ona totiž byla na psy alergická a tak byl problém, že jsou doma. Nechtěla ani slyšet o tom, že na alergii existují léky, ani o tom, že mohou být venku. Chtěla, aby se jich muž zbavil. Ten byl na své partnerce natolik závislý, že ji poslechl a chtěl je nechat utratit.

Odvezl je k veterináři s jasným požadavkem

Muž naložil oba psy do vozu a zamířil k veterináři. Toho požádal, aby jim dal injekci a nechal je oba utratit. Veterinář se ptal na důvody, jelikož Cosmo i Sam vypadali zcela v pořádku. Když mu muž řekl pravý důvod, veterinář odmítl toto udělat a rozhodl se, že muže vyhodí pryč že své organizace a pejsky si zatím nechá u sebe. On je skutečný milovník zvířat a tím jim zachránil život.

Co se s nimi stalo dále?

Jaký byl osud obou pejsků? Vše pro ně dopadlo dobře. veterinář neváhal a zavolal orgaqnizaci s názvem Begin Again Rescue Co., která následně oba dva převezla k Peoples Animal Welfare Society. Ta začala aktivně hledat nové majitele. A to s jasným požadavkem na to, že Cosmo i Sam musí zůstat spolu, jelikož jsou dobří kamarádi a nerozlučná dvojka.

Hledání majitelů nebylo složité. Velmi brzy se objevili Eric a Tiffany, kterým se oba dva zalíbili a bylo jasné, že je chtějí. A tak skončili v jejich dobrých rukou. Sice chvíli trvalo, než si oba zvykli na nový domov, ale následně už pojaly vše za své. Daří se jím skvěle, mají perfektní zázemí a naprosto dokonalé majitele, kteří jim dávají každý den mnoho lásky. Nebýt veterináře, už by byli utraceni jenom kvůli ješitnosti a zaslepenosti majitele.