David Hampl
18 března, 2019

Kdo chce zhubnout, ten dnes hledá různé možnosti a různé cesty, jak na to. Existuje celá řada různě náročných postupů, ale faktem zůstává to, že většinou je to nejjednodušší to nejefektivnější. To ostatně můžeme ihned snadno potvrdit. A to v tom, že doslova neuvěřitelné účinky má v tomto směru využití grepu. Ovoce, které je dost často opomíjené, jelikož se na něho často zapomíná z důvodu, že je zastíněný citronem nebo pomerančem. Vy ale na grep nezapomínejte, jelikož vám ukážeme, že na detox, ale také redukci váhy není nic lepšího.

Co vám stačí? Skutečně je to jenom grep a voda

Pojďme na recept, který vás jasně přesvědčí o tom, že pokud máte šťávu z grapefruitu a sklenici vody, máte přesně to, co potřebujete. Použití není nijak složité. Je to stejné, jako když mícháte s vodou šťávu z pomeranče nebo citronu. Jednoduše si připravte takovou domácí limonádu, velmi chutný nápoj, který vás zaujme už svou chutí. Ta ale není tím jediným kladem, který má. Je to zázrak pro toho, kdo chce být zdravý a hlavně hubený.

Kdy a jak pít?

Důležité je vědět také to, kdy vodu a grapefruit pít. Pokud jde o intenzitu, tak je doporučováno pití třikrát denně. Jak asi tušíte, tak je doporučována jedna sklenice ráno, druhá v poledne a třetí večer. Také je důležité zmínit, že ideální je v tomto případě pití na lačno. Tedy zhruba 1 hodinu před snídaní, obědem, nebo večeří. Díky tomu zajistíte, že ona účinnost bude nikoliv jenom optimální, ale bude stoprocentně efektivní. Právě pití na lačno zajistí, že se všechny účinné látky vstřebají do těla mnohem rychleji, než když jsou smíchány s jídlem a samotné jejich trávení trvá déle.

Jak je možné, že něco tak jednoduchého funguje?

Podivujete se nad tím, že funguje něco tak obyčejného, jako je voda a grepová šťáva? Hlavní důvody jsou hned dva. Ten první je spojený s tím, že grep obsahuje mnoho vitamínu C, ale i dalších prospěšných látek, které dokážou zajistit takzvanou detoxikaci organismu. A právě díky ní tělo funguje správně, tak jak by fungovat mělo. Výsledkem toho je, že efektivně spaluje také tukové zásoby. A to po celý den. To proto, že energii nemusí vydávat na jiné činnosti, protože ty fungují zcela hladce a bez problémů.

Druhým důvodem je to, že právě díky tomuto nápoji takzvaně nastartujete neboli nakopnete váš metabolismus. Vaše tělo se ihned po vypití naplno rozjede. A právě toto je další důvod, proč jdou uložené tukové zásoby dolů rychleji, než při klasickém denním režimu. Zkrátka a jednoduše jde o malý zázrak, který dokáže pomoci každému k dokonalé váze, ale i dobře fungujícímu tělu.

Dejte pozor na předávkování

Na závěr uveďme, že je na místě dodržovat náš předepsaný postup. Rozhodně nezvyšujte denní dávky grepu, jelikož v takových případech může dojít o k zdravotním problémům. Vitamínu C jako takového se sice předávkovat nejde, jelikož to co tělo nepotřebuje, to vyloučí. Jsou ale jiné složky, které už mohou reagovat hůře. A to dokonce s některými léky. Pokud berete jiné než jenom ty běžné, raději se poraďte s lékařem. Pokud se podíváme na hlavní rizika této kombinace, tak se patří výrazné snížení krevního tlaku, dále vyšší toxicita, nebo celková svalová slabost.

Sdílejte článek