Co kdyby se muž fotil v pózách jako žena? Víme, co vznikne. Takové fotky vám ukážeme a můžete si být jisti, že se smíchy budete popadat za břicho, jak jsou vtipné! -
Menu

Co kdyby se muž fotil v pózách jako žena? Víme, co vznikne. Takové fotky vám ukážeme a můžete si být jisti, že se smíchy budete popadat za břicho, jak jsou vtipné!

Sociální sítě jsou místem, kde se lidé velmi často chlubí vším možným. Tím, co mají a také tím, jak vypadají. Samozřejmě nechybí snaha o zachycení určité krásy, což je doména především mnoha žen. K tomu slouží nejenom líčení a oblečení, ale také různé filtry a vylepšení, s cílem zachytit to nejlepší. A k tomu všemu patří také nutné pózy. Řada z nich se opakuje a tak je najdete u celé řady z nich.

Vznikl instagramový účet Bros Being Basic

Jako reakce na tisíce stále stejných fotek vznikl instagramový účet nesoucí název Bros Being Basic. Ten nemá za cíl dané fotky zveřejňovat, ale má za cíl na ně upozornit. A to velmi originální formou. Jak? Jsou na něm zveřejněni lidé ve stejných pózách. Nejde ale o ženy, jako na jednotlivých jejich profilech, ale jde naopak o muže. Z toho plyne, že jde o kanál který se snaží tyto umělé fotografie parodovat. A jak za chvíli uvidíte, jde mu to velmi dobře.

Stále stoupající zájem

Jistě ve svém okolí, ve svém okruhu přátel máte nějakou ženu či dívku, která je sociálními sítěmi doslova posedlá a není den, co by se na nich neukázala. Samozřejmě v dlouho připravované póze. A to byl také důvod, proč vznikl tento kanál. Stalo se tak v roce 2014 a od té doby den za dnem stoupá počet sledujících. Není se čemu divit. Zatímco fotografie žen nudí, fotografie mužů ve stejných pózách je něco, co musí zaručeně zaujmout každého. I vy zjistíte, že se budete doslova za břicho popadat.

Přes milion sledujících

Jak tento instagramový účet vypadá teď? Je plný fotek mužů, kteří se nebojí udělat si legraci sami ze sebe tím, že parodují známé celebrity, parodují své kamarádky a někdy dokonce i své partnerky nebo manželky. A když se podíváte na dané fotografie, jde jim to více než dobře. I proto má tento kanál více než milion sledujících a sklízí úspěch po celém světě. A to mimo jiné motivuje řadu mužů k tomu, aby okoukali nějakou pózu a nechali se zvěčnit. A v jakých podobách?

Jedna plážová

Parta dívek na pláži, ležících ve vlnách a užívající-si příjemný den. Jistě jste takových fotografií, které mnohdy vznikají i desítky minut, viděli kvanta. Tuto ale ještě nikdy. Tento trend začala parodovat skupina kamarádů. A vypadají skvěle!

Samozřejmý balkon

Plavky, mokré vlasy, ručník, balkon a fotka s krásným výhledem do okolí. Jistě víte, že těmito fotkami se to na sociálních sítích jenom hemží. A tak vás dostane tato parodie, kde muž nezapomněl ani na typický ručník na hlavu, tak dokonce nezapomněl ani na spodní díl bikin. Skvělé!

Legíny v hlavní roli

Z čistě sportovního oblečení, nebo s doplňku k sukni se stal plnohodnotný kousek šatníku. Ženy legíny nosí nejenom samostatně, ale také se v nich fotí. A jejich pózy mají za cílů zvýraznit primárně jejich křivky. A co teprve, když se o to stejné pokusí parta mužů. To je teprve podívaná.

Vana a víno jako ideální kombinace

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
PR články

Do čeho investovat v roce 2020?

Máte k dispozici finanční prostředky navíc a rádi byste je v roce 2020 investovali? Pokud jste si jistí, že své finance nebudete…
Nezařazené

Pokud máte tyto dva ďolíčky nad zadečkem, jste opravdu neobyčejný!…

Říká se jim Venušiny ďolíčky, přičemž se jedná o malé kruhové prohlubně, které najdete ve spodní části zad, a to…
Nezařazené

Neuvěřitelný recept na přírodní viagru! Stačí vám 2 přísady! Jakmile…

Pro muže je jejich chlouba tím, co by vždy mělo být hodnoceno hlavně obdivně. Bohužel s rostoucím věkem klesá schopnost mužské…
Nezařazené

Plochého bříška a štíhlých nohou docílíte během 5 minut pomocí…

Toužíte po krásně štíhlé postavě, kterou vám budou všichni závidět? Chcete se dostat do formy na letní sezónu? Potřebujete rychlý…
Nezařazené

Tento jednoduchý trik zajistí, že vaše vlasy rychle rostou a…

Vlasy máme téměř všichni. Pravda, někteří jich mají méně a někteří více. Jsou lidé, kteří vlasy nemají žádné dobrovolně, nicméně…
Nezařazené

Zlatý recept na kašel na bázi mléka: tento horký lektvar…

Zima už je za námi, ale chladné počasí se stále místy drží. Mnohé lidi tak stále trápí nepříjemný kašel, který…