Co kdyby se muž fotil v pózách jako žena? Víme, co vznikne. Takové fotky vám ukážeme a můžete si být jisti, že se smíchy budete popadat za břicho, jak jsou vtipné!

Sociální sítě jsou místem, kde se lidé velmi často chlubí vším možným. Tím, co mají a také tím, jak vypadají. Samozřejmě nechybí snaha o zachycení určité krásy, což je doména především mnoha žen. K tomu slouží nejenom líčení a oblečení, ale také různé filtry a vylepšení, s cílem zachytit to nejlepší. A k tomu všemu patří také nutné pózy. Řada z nich se opakuje a tak je najdete u celé řady z nich.

Vznikl instagramový účet Bros Being Basic

Jako reakce na tisíce stále stejných fotek vznikl instagramový účet nesoucí název Bros Being Basic. Ten nemá za cíl dané fotky zveřejňovat, ale má za cíl na ně upozornit. A to velmi originální formou. Jak? Jsou na něm zveřejněni lidé ve stejných pózách. Nejde ale o ženy, jako na jednotlivých jejich profilech, ale jde naopak o muže. Z toho plyne, že jde o kanál který se snaží tyto umělé fotografie parodovat. A jak za chvíli uvidíte, jde mu to velmi dobře.

Stále stoupající zájem

Jistě ve svém okolí, ve svém okruhu přátel máte nějakou ženu či dívku, která je sociálními sítěmi doslova posedlá a není den, co by se na nich neukázala. Samozřejmě v dlouho připravované póze. A to byl také důvod, proč vznikl tento kanál. Stalo se tak v roce 2014 a od té doby den za dnem stoupá počet sledujících. Není se čemu divit. Zatímco fotografie žen nudí, fotografie mužů ve stejných pózách je něco, co musí zaručeně zaujmout každého. I vy zjistíte, že se budete doslova za břicho popadat.

Čtěte také: Plíseň, špína i zápach jsou minulostí. Jak zajistit, aby se pračka čistila sama?

Přes milion sledujících

Jak tento instagramový účet vypadá teď? Je plný fotek mužů, kteří se nebojí udělat si legraci sami ze sebe tím, že parodují známé celebrity, parodují své kamarádky a někdy dokonce i své partnerky nebo manželky. A když se podíváte na dané fotografie, jde jim to více než dobře. I proto má tento kanál více než milion sledujících a sklízí úspěch po celém světě. A to mimo jiné motivuje řadu mužů k tomu, aby okoukali nějakou pózu a nechali se zvěčnit. A v jakých podobách?

Jedna plážová

Parta dívek na pláži, ležících ve vlnách a užívající-si příjemný den. Jistě jste takových fotografií, které mnohdy vznikají i desítky minut, viděli kvanta. Tuto ale ještě nikdy. Tento trend začala parodovat skupina kamarádů. A vypadají skvěle!

Samozřejmý balkon

Plavky, mokré vlasy, ručník, balkon a fotka s krásným výhledem do okolí. Jistě víte, že těmito fotkami se to na sociálních sítích jenom hemží. A tak vás dostane tato parodie, kde muž nezapomněl ani na typický ručník na hlavu, tak dokonce nezapomněl ani na spodní díl bikin. Skvělé!

Legíny v hlavní roli

Z čistě sportovního oblečení, nebo s doplňku k sukni se stal plnohodnotný kousek šatníku. Ženy legíny nosí nejenom samostatně, ale také se v nich fotí. A jejich pózy mají za cílů zvýraznit primárně jejich křivky. A co teprve, když se o to stejné pokusí parta mužů. To je teprve podívaná.

Vana a víno jako ideální kombinace

Další z typických póz je spojena s koupelnou. Plná vana, v ní pěna, odpočívající žena a samozřejmé věci, jako je sklenice vína a dále všudypřítomné svíčky. A jak to bude vypadat, pokud ženu vyměníte za muže? Doslova skvěle. Podívejte se sami.

Trend v podobě jednorožce

Kdo v létě neměl na koupališti nafukovací hračku jednorožce, ten jakoby nebyl. Sociální sítě zaplavily fotky žen, které se na tomto lehátku po celé léto fotily. A to samozřejmě vyvolalo náležitou reakci. Tato je podle našeho názoru jedna z nejpovedenějších.

Mám dokonalý prsten

Znáte to. Svatební fotografie, kde žena dává obdivovat prsten svým družičkám, které vytváří závistivé pózy. Je otázkou, zda toto chce samotná nevěsta, družičky, nebo fotograf. Pokud máte daných fotek plné zuby, podívejte se na parodii. Té se rozhodně musíte zasmát.

Jako mořská panna

Kdo ví, kdo kdy přišel s trendem mořské panny. Ale rázem se ho chytlo mnoho žen a místo svých nohou se stylizovali do této postavy. A tak vznikala řada fotek, které nezůstaly bez reakce. Jak vypadá mořská panna v pánském podání? Zaručeně skvěle.

Stále nemáte dost?

Zaujaly vás dané fotografie? Můžete si být jisti, že ještě nekončíme. Je jich podstatě více. Podívejte se na výčet dalších, které jsou jedny z nejpopulárnějších na daném kanálu. Oblíbíte si jak dané fotky, tak i daný kanál.