Co můžete udělat, aby vaše prsa působila stále mladistvě?

Je přirozené, že po určitém věku ztrácí prsa pružnost. Co když si ale všimneme, že naše ňadra ochabují poněkud předčasně? Mohou za to některé chyby a stravovací návyky, které dělají téměř všechny ženy. Pokud mezi ně patříte i vy, možná je budete chtít přehodnotit. Vaše prsa pak budou vypadat stále mladistvě.

Káva a vitamín C

Na základě výzkumu bylo prokázáno, že pití třech a více šálků kávy denně může vést k povislým prsům. Pokud tedy patříte mezi velké milovnice kávy, zkuste její konzumaci omezit na maximálně dva šálky denně. Zároveň se snažte tělu doplňovat vitamín C. Ten zodpovídá za to, že je naše pokožka pružná a zdravá. Pokud ho má ale naše tělo nedostatek, trpí nejen ona, ale i poprsí.

Pokud jste kuřačka, pak i to má značný vliv na pružnost vašich prsou. Jestli čekáte na správnou motivaci, proč se cigaret nadobro vzdát, váš vzhled může být signálem. Pozor dejte i a hubnutí. Prsa jsou tvořená tukem, takže pokud prudce a rychle zhubnete, mohou drasticky poklesnout. Pokud potřebujete zhubnout, pak se obraťte na odborníka a nedržte žádné přísné diety, vaše tělo vám poděkuje.

Čtěte také: Jan Rosák prodává veškerý majetek! Stojí za tím nemoc a stěhování do Austrálie?

Padnoucí spodní prádlo

Při vybírání spodního prádla dejte pozor na to, aby podprsenka přesně odpovídala velikosti vašich prsou. Právě nesprávná velikost totiž v 80 % případů může za povislá ňadra. Pokud neznáte svou přesnou velikost, prodavačky ve specializovaných obchodech vám jistě rády poradí. Je jasné, že za povislá prsa mohou občas i faktory, které tak úplně neovlivníme, například těhotenství a kojení.

Kromě masáží, kosmetické péče a zdravého stravování můžete provádět cviky, které posílí prsní svaly a mohou oddálit problémy. Skvěle funguje například plavání nebo volejbal, v posilovně můžete provádět dámské kliky, rozpažování se závažím nebo cvičení s odporovou gumou za zády. Pokud už jsou ale prsa výrazně povislá, jediným řešením je plastická chirurgie.

Zdroj: tudasfaja.com