Co nám Baba Vanga předpovídá pro rok 2024?

O kom mluvíme?

Baba Vanga, vlastním jménem Vangelija Pandeva Dimitrova-Gušterova, byla bulharská věštkyně narozená v roce 1911. Zajímavě, její schopnosti předpovídání se objevily až po dramatickém zážitku v dětství, kdy přežila silnou bouři a následně oslepila. Stala se světoznámou díky svým předpovědím, z nichž některé se údajně splnily.

Co nás čeká v roce 2024?

Podle Vangy by rok 2024 měl být plný průlomů i tragédií. Očekává se revoluce v kvantových výpočtech, která by měla silně ovlivnit technologický svět. Na druhé straně nás prý čekají intenzivní kybernetické útoky a globální ekonomická a klimatická krize. V oblasti lékařství by se měly dosáhnout významné průlomy, včetně léků na rakovinu a Alzheimerovu chorobu.

Politické napětí a světoví vůdci

Podle Vangy by mělo v politice dojít k napjatým situacím. Zmínila pokus o atentát na ruského prezidenta Putina a návrat Donalda Trumpa k moci v USA, který by měl čelit zdravotním problémům. Zvýšená hrozba teroristických útoků je také na obzoru.

Čtěte také: Slaný šneci plněný šunkou a sýrem: Jak jednou vyzkoušíte připravit tyto slané pochoutky, ani se nenadějete a budou ze stolu pryč!

Mimozemská interakce a „mocný drak“

Vanga také spekuluje, že v roce 2024 dojde k prvnímu kontaktu s mimozemskou civilizací. Mluví také o „mocném drakovi“, který by mohl symbolizovat světové velmoci jako Rusko, Čínu a Indii, spojující síly a získávající globální nadvládu.

Na co si udělat názor?

Ačkoliv je některým lidem Baba Vanga sympatická a její predikce považovány za prorocké, je třeba mít na paměti, že je na každém z nás, jak hodnotíme její tvrzení.