Co o vás řekne vaše ruka? Podívejte se délku vašich prstů a jejich postavení. Víte, kterému z daných obrázků vaše prsty odpovídají? Pokud ano, můžete se o sobě dozvědět celou řadu zajímavých věcí. Jsou pravdivé? -
Menu

Co o vás řekne vaše ruka? Podívejte se délku vašich prstů a jejich postavení. Víte, kterému z daných obrázků vaše prsty odpovídají? Pokud ano, můžete se o sobě dozvědět celou řadu zajímavých věcí. Jsou pravdivé?

V současné době je ideál krásy často spojován s ideálním tělem, především jeho proporcemi a tvarem. Tvar těla nebo některých jeho částí nám však může prozradit i mnoho jiných zajímavých a důležitých informací, například o naší povaze či určité predispozice k nejrůznějším onemocněním. Jednou z částí těla, ze které se dá mnohé vyčíst, jsou ruce. Již odnepaměti lidé věří tomu, že z ruky, především z prstů a dlaně se dá vyčíst mnoho informací.

Proč se podívat se na své prsty

Ne nadarmo se říká, ukaž ruku a já ti řeknu, jaký jsi. Rozhodující je nejen tvar a délka prstů, ale také velikost dlaně či šířka kloubů. Dnes se společně zaměříme především na prsty naší ruky. Existují totiž studie potvrzující souvislost mezi délkou prstů a naší osobností. Délka prstů závisí především na hladině mužského hormonu testosteronu, kterému byl zárodek vystaven ještě v matčině děloze, a testosteron může mít poměrně zásadní vliv na formování osobnosti. Chcete se dozvědět něco více sami o sobě? Tak se podívejte na svou levou ruku, porovnejte ji s našimi třemi obrázky a vyberte ten, kterému se vaše ruka a délka prstů nejvíce podobá. Proč levá ruka? Protože levá ruka je tak zvaně dědičná, a z levé ruky lze tak určit naši životní cestu.

Obrázek číslo 1

Pokud je váš ukazováček kratší než prsteníček, jste velmi charismatickou a atraktivní osobou. Vaše okolí vás má rádo pro vaši komunikativnost, odhodlání a optimismus. Nikdy se nevzdáváte, naopak se snažíte vymyslet jiné řešení., zároveň jste odvážní a nebojíte se riskovat. Tyto vlastnosti jsou i důvodem toho, proč jste ve svém životě úspěšní. Vaše výkonnost a cílevědomost vám pomáhá v dosahování i vysokých a nesnadných cílů. Vždy dosáhnete toho, co chcete. Důvodem, proč je vás prsteníček delší než ukazováček, je vysoká hodnota testosteronu.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
ZE ŽIVOTA

Viděl uprostřed silnice něco zvláštního. Když přijel blíž, pochopil, proč…

Stává se vám někdy, že zahlédnete něco, co byste rozhodně nečekali? Celý den se vám najednou změní tím nenadálým překvapením?…
ZE ŽIVOTA

Pokud do 15 vteřin najdete odlišný symbol, máte opravdu skvělý…

Máte rádi optické iluze a hádanky? Rádi si s nimi lámete hlavu a chcete na ně přijít stůj co stůj? Pokud…
ZE ŽIVOTA

Pouze pár lidí dokáže na tomto obrázku najít všechny kočky,…

Máte rádi optické iluze a hádanky? Rádi si s nimi lámete hlavu a chcete na ně přijít stůj co stůj? Pokud…
ZE ŽIVOTA

Sestra riskovala a porušila pravidla nemocnice. Díky tomuto činu zachránila…

Nově narozené dítě je radost, na kterou čeká mnoho rodičů. Dlouhé období těhotenství a očekávání je u konce a na…
ZE ŽIVOTA

Řekl své ženě, že ji podvádí, protože je tlustá. V…

Obezita je v dnešní době velmi rozšířená a postihuje čím dál více lidí. Smutné na tom je, že postihuje čím dál…
ZE ŽIVOTA

Našla poznámku na obojku vyčerpaného, opuštěného psa, ale nečekala v…

Této ženě se skutečně přihodil velmi zajímavý příběh. Představte si, že žijete v domě a jednoho dne se na vaší zahradě…