Co onen muž provedl, že jej sledující na sociálních sítích tak kritizují? Vzal si těhotnou, která počala s jiným! A je to snad zločin?

Většině lidí je zcela jedno, koho si Jordan McHenry vzal za manželku. Už ne sledujícím jeho profilů na sociálních sítích. Těm leží muž z Mississippi lidově řečeno „v žaludku“ jen proto, že si vzal těhotnou ženu. Nečekala však dítě s ním, nýbrž s jiným mužem, se kterým se rozhodla nesdílet dále budoucnost. Po oznámení sňatku jeho profil zaplavily odporné až nenávistné komentáře, které ho odsoudily. To vše, aniž by jej pisatelé osobně znali nebo věděli důvody, pro které se tak rozhodl.

filantropikum.com

Odsoudit je snadné

Nikdy nebylo snazší někoho pomluvit nebo jej deptat, protože se vše děje v online světě. A ten snese takřka vše, přičemž pisatelé komentářů se nebojí napsat nenávistné komentáře, protože jim nic nehrozí. Nikdo je nezná, ale rádi si přisadí, to je proto, že chtějí. Až se zdá, že dnešní moderní společnost je založená na odsouzení a hanění, protože kyber prostor je pro tyto „hrdiny“ bezpečný. Ve skutečnosti by se Jordanovi nepostavili, stejně jako milionům jiných obětí, které tento druh šikany zažívají každý den.

filantropikum.com

Láska ze střední školy

Jordan se zamiloval do dívky už na střední škole. Cal Hales se mu líbila a byla pro něj inspirací. Toužil po tom, aby s ní mohl být, ale jak už tomu bývá, chodila s někým jiným. Oba vystudovali zdravotnickou školu. Jordan začal pracovat jako certifikovaný zdravotní bratr v nemocnici, přičemž nikdy nepřestal na Cal myslet. Také mladá žena si žila svým životem a pracovala jako zdravotní sestra. Do chvíle, než otěhotněla se svým tehdejším partnerem, se kterým se rozhodla nehledě na těhotenství rozejít.

Čtěte také: Bezdomovec se dočkal úžasné proměny. Nyní ho nepoznáte

filantropikum.com

„Dítě s jiným.“

V době, kdy byla ve 20. týdnu těhotenství a rozhodla se zůstat svobodnou matku, nikdo neměl potřebu Cal kritizovat. Naopak vlnu negativních reakcí způsobilo až to, že začala s Jordanem randit. A co víc? Dovolili si uspořádat po dvou měsících svatbu, aby se děťátko narodilo do rodiny. Od té chvíle nebere množství ohavných zpráv konce. Nikdo neřeší, že se Jordan s Cal mají rádi, ale jen to, že si s ním začala v době, kdy byla těhotná s jiným. Oni dva naštěstí ví, na čem jsou, a nemusí ostatním dokazovat svou lásku.

filantropikum.com