Co předpověděl Nostradamus pro rok 2024?

Proroci byli v historii velmi váženými osobami, na které se obracelo mnoho lidí. Spoléhali na ně také králové velkých zemí. Nostradamus se proslavil tím, že se jeho předpovědi vyplňují. Dokázal předpovědět události kolem Napoleona, Hitlera i teroristický útok na newyorská dvojčata v roce 2001. Na rok 2024 u něj najdeme předpovědi, které by nás neměly překvapovat. Všechny se totiž týkají věcí, o kterých všichni víme. Jak o nich ale mohl vědět člověk, který zemřel v roce 1566?

Čína jako světový vůdce

Podle Nostradama se v roce 2024 Čína dostane do popředí v oblasti moci. Stane se novým světovým vůdcem a ostatní státy zatlačí do pozadí. Ekonomika i politika Číny zaznamená obrovský růst a silně ovlivní světovou politiku na celém světě. Můžeme se jen domnívat, jaký dopad to bude mít na státy, ekonomiku i politiku po celém světě.

Putin bude čelit svému osudu

Verše básně od tohoto proroka odkazuje také na ruského prezidenta Vladimira Putina. V básni se píše, že bude „tančit s osudem“. Nejde o nic konkrétního (stejně jako ostatních proroctví), ale v každém případě čeká ruského prezidenta velké rozhodnutí a možný pád. Jakým směrem se bude umírat osud Ruska, Ukrajiny a válka, která mezi nimi trvá?

Čtěte také: 3 znamení zvěrokruhu, kteří by neměli mít nikdy partnera!

Politické povstání

V západní Evropě se podle předpovědi budou dít v roce 2024 velké věci. Nostradamovy verše napovídají, že se v západní Evropě objeví politik z chudých poměrů, který se stane novým vůdcem. Naštěstí půjde údajně o schopného vůdce. Přijde ovšem s politickými změnami, které otřesou politikou a společností v západní části Evropy. Můžeme jen očekávat, o koho půjde.

Technologická a lékařská revoluce

Zmínka padla také o ekonomickém a technologickém rozvoji. V roce 2024 přijde medicína s revolučními objevy, které zachrání mnoho životů. Průlom by se měl podařit v oblasti transplantace orgánů. Umělá inteligence bude mít velký podíl na této revoluci a zázracích, které nás v oblasti zdravotnictví čekají.

Zdroj: tudasfaja.com