David Hampl
28 ledna, 2019

Co vás v roce 2019 čeká a co může výrazně pozitivně nebo negativně ovlivnit váš život? Je vhodné nespoléhat na náhody, ale vědět, co lze očekávat. Jak to zjistit? Dejte na rady zkušené věštkyně, která odhalila, co rok 2019 přinese jednotlivým znamením.

Beran

Určitě se v roce 2019 nudit nebudete, jelikož se objeví celá řada různých událostí. Dobrou zprávou je, že dané události by měly být vesměs pozitivní. A to je dobré zpráva. Hlavně potom ti narození ve třetí dekádě mohou očekávat změny, které jim přinesou možnost cestování, ale i možnost studia. I díky tomu se vám bude mnohem více dařit zaujmout okolí, což se podepíše na tom, že můžete získat tolik očekávaný vztah. Hlavně jaro pro vás bude na vztahy zajímavé a na různé povinnosti velmi volné. Také je třeba dodat, že se nemusíte obávat tvrdé práce, jelikož ta se vám odmění úspěchem.

Býk

Pokud bude rok 2019 něčím charakteristický, tak se bude jednat o různá překvapení. Čas od času se objeví řada novinek, které jste možná nečekaly. Ty významné se budou týkat jak financí, tak i vašeho života a toho, jakou cestou se bude ubírat. Obijí by však měl být směr, který bude pozitivní. Díky tomu se vám bude dařit i v následujících letech. Kdo bude navíc tvrdý a pevný ve svých dříve vyřčených názorech, tomu konečně začnou přinášet potřebné výsledky a také úspěchy. Je to spojeno i s tím, že se v tomto roce mohou splnit vaše tajná přání. Je však nutní vyrazit jim lehce naproti.

Blíženci

Rok 2019 pro vás může pronášet několik komplikací, a to pokud se nedokážete koncentrovat na jednu věc. To, že se budete přesouvat z jedné na druhou vám přinese spíše problémy. Naopak soustředění na jednu jedinou bude spojeno s úspěchem. Pozor také na prosazování svých názorů. Ne vždy jsou jediné a pravdivé. Toto na vás může vrhat velmi negativní světlo a může to být spojeno s několika dalšími neúspěchy, které vás v životě potkají. Když si však zvolíte jednu jedinou spíše neutrální cestu, můžete být úspěšní jak v práci, tak i v oblasti financí, stejně jako můžete být úspěšní také v osobním životě.

Rak

Tento rok pro vás bude zajímavý hlavně po emoční stránce. Právě emoce budou hrát hlavní roli- budete řadu věcí prožívat a i když se objeví i několik negativních, vesměs se u vás objeví pocity spíše pozitivní, spojené s radostmi. Pozor však na své vztahy, kde nejsou přehnané emoce na místě. Zde raději začněte budovat vztah založený na důvěře a to stejné očekávejte také od svého protějšku. Co se vám bude dařit, to budou pracovní povinnosti. Pozor ale na to, aby jich nebylo více, než dokážete zvládnout. V takovém případě se může objevit přepracovanost, která ovlivní vaši náladu. V takovém případě pomůže pár dní volna, ale ještě lépe klasická dovolená.

Lev

Na rok 2019 se vysloveně můžete těšit. A to hlavně z důvodu, že se výrazně zvýší vaše sebevědomí a to půjde ruku v ruce s tím, že se také zvýší vaše obliba ve vašem okolí. Díky tomu se vám jako zázrakem začne dařit. Obávat se nemusíte ani výraznějších finančních problémů, jelikož ty budou eliminovány hlavně díky nemalým úspěchům ve vašem zaměstnání. Dokonce bude daný rok dobrou volbou pro ty, kteří budou chtít využít svých vlastností a začít pracovat na volné noze, nebo budou chtít rozjet svůj vlastní byznys. Tento rok přeje těm, kteří sami sobě věří a kteří jsou připraveni. Pokud jste to právě vy, začněte podnikat různé změny, a to především u sebe samotných.

Panna

Tento rok pro vás bude spíše vyvážený, z čehož následně plyne to, že se může jevit jako rok příjemný. Pokud nebudete plánovat nijak rapidní změny, dá se říci, že rokem 2019 bez velkých problémů proplujete. Pár komplikací se sice objevit může, ale když se k nim postavíte čelem a když je překonáte co nejdříve, nijak to následující dny, týdny ani měsíce neovlivní. Vaší velkou doménou má být také smysl pro dokonalost, kterou však příliš neobtěžujte své okolí. Nevyžadujte po nich vše tak, jak si to představujete vy. Stejně tak vám konečně přijde vhod vaše inteligence, která vám pomůže překonat problémy a také vás posune podstatně dále.

Váhy

Zachovejte si v roce 2019 to, co je pro vás tolik typické. Je to smysl pro spravedlnost, je to smysl pro harmonii, stejně jako je to dobrá nálada a úsměv na tváři. Pokud toto všechno uděláte, druzí vás budou milovat a to se pozitivně podepíše hlavně na vašich úspěších, pokud se jedná o vztahy. V daném roce se však objeví i několik otázek, které bude třeba vyřešit. A ty pro vás budou problémem, jelikož dlouho budete váhat, na kterou stranu se nakonec vydáte. Pamatujte, že čím dříve problém takzvaně rozseknete, tím pro vás lépe. A to bez ohledu na to, jaký kompromis nakonec zvolíte.

Štír

Mějte stále svou silnou vůli a  snahu něco udělat, změnit, nebo alespoň vydržet. To budou pro rok 2019 vaše silné stránky, díky kterým zvládnete vše mnohem lépe a jednodušeji, než si sami myslíte. Tento rok pro vás bude zajímavý i ve vztahové rovině. Pokud se vám delší dobu nedařilo najít pravého partnera nebo partnerku, tento rok by pro vás měl být tím pravým. Kromě těchto vztahů se také můžete těšit na úspěchy ve vztazích pracovních. I tady vznikne několik zcela nových úspěchů. Hlavně pokud pracujete takzvaně na volné noze se dá očekávat příliv několika nových klientů.

Střelec

Rok 2019 by měl doslova násobit vaše vlastnosti. Pokud nejste příliš pokojní, může pro vás být tento rok spíše nepříjemný. Když ale máte mnoho tvůrčí a životní energie a také radost ze života, tak se můžete těšit na to, že si tento rok budete užívat od začátku do konce. Objeví se mnoho příležitostí, kde jak své vlastnosti, tak i svůj elán naplno uplatníte. Zajímavý by měl být hlavně pro mladší jedince, kterým přinese úspěchy ve vzdělání, ale i možnosti užívat si života na svých cestách. Ti starší se zase budou moci naplno vydat cestou svých koníčků, které tolik odkládali.

Kozoroh

Rok 2019 by vám měl přinést nový potenciál. Tedy šanci na to, že nejenom něčeho dosáhnete, ale že to bude spojeno s velkým úspěchem. Bude ukázkou toho, že se člověku může podařit jakákoliv věc, pokud se snaží, pokud pro to má předpoklady a pokud hvězdy stojí na jeho straně. Jsou tu ale i problémy. Spolu s úspěchy se mohou objevit i různé konflikty, s poměrně silnými a také vlivnými lidmi, kteří vám půjdou doslova po krku. Doporučujeme využít tento rok k úspěchům, kterých chcete dosáhnout, ale zároveň se snažit nepřekonat určitou mez, která by pro vás mohla znamenat problémy. Ty se následně mohou přesouvat i do osobní roviny.

Vodnář

Poloha planet naznačuje, že rok 2019 pro vás bude hlavně společenský. Tomu už nahrává samotný charakter vašeho znamení. Tento rok se proto nevyhýbejte společenským akcím, jelikož mohou přinášet úspěchy na poli práce, na poli vztahů, ale i na poli peněz. Nechte se ovlivnit okolím, ale zase jim zcela nepropadněte. Jakékoliv přátelství utužujte a držte, jelikož právě odtud mohou plynout veškeré dobré zprávy. Nesnažte se zakrnět ale i nadále rozšiřujte různé obzory a okruh lidí, se kterými se budete potkávat. Toto všechno se vám v tomto roce vyplatí.

Ryby

Rok 2019 vás neskutečně posílí. Pokud jste o sobě někdy dříve pochybovali, uvidíte, že v roce 2019 tomu již nebude. Právě naopak. Ukáže se, že cokoliv uděláte, bude mít nějaký důvod a to vám dodá opět potřebné sebevědomí. Nezůstávejte jenom v oblasti materiální, jelikož mnoho zajímavého pro vás bude přinášet také oblast duchovní. Není vyloučeno, že výrazně změníte svůj styl a vlastnosti. Pokud jste byli dříve zamlklí a spíše plaší jedinci, tak díky vrácenému sebevědomí to budete právě vy, kdo se bude opět radovat ze života. Vaše okolí vás doslova nepozná.

Sdílejte článek