David Hampl
9 ledna, 2022
, ,

Nový rok je tady a společně s ním přichází nová spousta výzev, potíží, komplikací, ale i radostí a úspěchů. Chcete, aby tento rok byl lepší než ten loňský? Aby vám přinesl prosperitu, lásku a pohodu? Pak se řiďte podle hvězdných znamení, ta mají pro tento rok jasný plán a už teď je zřejmé, že některá znamení zvěrokruhu by v některých věcech měla být obzvláště opatrná. Jak si stojíte vy?

Beran

Nenechte se zdržet svými minulými neúspěchy. Nechte je za sebou, úspěch se k vám již blíží. Jen je potřeba jít mu vstříc a nenechat se brzdit čímkoliv, co by se vám mohlo stavět do cesty.

Býk

Zanechte za sebou své úzkosti. Abyste byli úspěšní, nemůžete vždy zvolit jednodušší cestu. Připravte se na to, že tento rok bude náročný, ale o to více úspěchů a radostí může přinést. Je to v konečném důsledku jen na vás, jak s příležitostmi, které na vás čekají, naložíte.

Blíženec

Musíte změnit svůj životní styl. Nechte odejít nezdravé vášně. Pravidelně cvičte, abyste se cítili lépe.

Rak

Zamyslete se nad tím, jaké jsou vaše dobré a špatné vlastnosti. Nedovolte, aby to špatné přemohlo to dobré. Rok 2022 nabízí skvělé příležitosti, nenechte si je ujít kvůli své nejistotě.

Lev

Nebuďte netrpěliví. Tvrdě pracujete, ale nemůžete očekávat okamžité výsledky. Pokud budete postupovat pomalu, dosáhnete svých cílů. Spěch naopak povede k problémům a vaše plány se neuskuteční.

Panna

Je důležité, abyste trávili čas s lidmi, kteří si to zaslouží. Vyžeňte toxické lidi ze svého života.

Váhy

Neprokrastinujte. Zamyslete se nad tím, po čem nejvíc toužíte, a udělejte pro to vše. Jen úsilí, píle a vytrvalost vás může dovést k cíli. Tento rok musíte na sobě skutečně tvrdě pracovat a pokud to uděláte, jistě nebudete zklamáni z výsledku.

Štír

Nemůžete se dále posunout kvůli toxickým lidem. Ve vašem životě pro ně není místo, i když se může jednat o rodinné příslušníky. Pokud víte, o koho jde, zkuste mu jasně stanovit hranice, ale nenechte se strhnout jeho manipulační hrou.

Střelec

Pozor na peníze. Kdybyste byli trochu přemýšlivější, mohli byste ušetřit velké množství peněz. Dejte si pozor na svou rozhazovačnost, nemusí se to vyplatit.

Kozoroh

Je čas provést detox na sociálních sítích. Soustřeďte se na svůj vlastní život, ne na to, co dělají ostatní na Instagramu. Stejně většina z toho neodpovídá realitě.

Vodnář

Nezanedbávejte sebe. V roce 2021 jste hodně pracovali, je čas věnovat pozornost sami sobě – odpočívejte, dělejte něco, co vás baví, a odměňte se za náročný rok. Je čas užívat si plody vaší práce. Proto se nestresujte a nikam nepospíchejte.

Ryby

Soustřeďte se na kvalitní čas se svou rodinou. Kromě spousty práce je nutné udělat si na ně čas, než se spojení mezi vámi úplně ztratí. Vaše rodina touží být k vám blíž, ale musíte to být vy sami, kdo jí to dovolíte.

Sdílejte článek