David Hampl
16 listopadu, 2021
,

Co je ještě nutné do konce roku dodělat? Jaké budou poslední týdny roku 2021? Jaké důležité milníky nás čekají podle jednotlivých znamení horoskopu? Každý krok v životě má význam a s tím souvisí i překonávání jednotlivých překážek, které mohou motivovat k dalšímu výkonu nebo vést k ponaučení a poznání. Tím spíše na konci roku, kdy podvědomě každý bilancuje a těší se na nový rok, který může přinést nové životní příležitosti. A co koho čeká do konce roku podle znamení horoskopu?

Beran

Toto znamení symbolizuje Oheň a Berani mívají nadbytek energie. Často mají romantické představy, a právě nyní mají zrozenci tohoto znamení možnost najít tu pravou lásku. Jen je potřeba vložit energii do lásky a zkoumání přání protějšku, aby se ukázala síla laskavosti, která v daném Beranovi dlí.

Býk

Býci bývají ovlivněni Zemí, proto často lpí na materiálnu a řeší praktickou stránku dané záležitosti. Nyní však nastává čas, kdy dojde k určité události nebo činu, který bude překvapující po všech stránkách. Je však nutné v sobě sama překonat strach a jít vstříc novým výzvám. Všeho ale s mírou, Býci by neměli zapomenout, že mohou lehce propadnout workoholismu nebo přílišnému zaujetí pro danou věc nebo osobu.

Blíženci

Vzdušní Blíženci jsou společenští a velmi komunikativní, mají spousty zájmů. Nyní ale nastává čas, kdy by měli přehodnotit svůj dosavadní způsob života a podívat se do zrcadla. Teď a tady! To je heslo, kterého by se měli držet a více o sebe dbát, vyhýbat se stresu a vyzkoušet některé relaxační techniky pro zklidnění těla a mysli. V novém roce se to bude hodit!

Rak

Najde citlivý, ale dost často příliš uzavřený Rak, konečně tu pravou? Je ten nejlepší čas otevřít své „já“ druhému a nebýt uzavřený ve své ulitě. Díky tomu může každý Rak poznat v těchto dnech pravou lásku a zažít nejkrásnější momenty letošního roku!

Lev

Zrozenci tohoto ohnivého znamení bývají zbrklí a nedočkaví, protože chtějí dosáhnout svého hned a za každou cenu. Pochopit emoce bližních a naučit se je chápat však umožní Lvům naučit se novým věcem a zažít něco jiného. Velkorysost a empatie jdou navíc ruku v ruce s větší oblíbenosti v práci i mezi přáteli.

Panna

Lidi ve znamení Panny ovlivňuje Země a potřebují neustále něco organizovat nebo ovlivňovat, někdy jsou svým perfekcionismem až dotěrní, a k sobě dosti přísní. A právě teď je čas, kdy by si Panny měly odpočinout a přenechat věci ostatním. Samy budou překvapené, že svět se točí i bez nich a ony mohou nastoupit v novém roce opět plny elánu do práce.

Váhy

Vzdušné Váhy bývají často nerozhodné, protože chtějí dosáhnout harmonie. Také by se někdy rozdaly, ale pak nezbývá už dostatek prostředků nebo i času pro ně samé, přitom by si péči a rozmazlování zasloužily. A kdy jindy než teď? Čas stanovit si nové cíle právě nastává!

Štír

Štíry pohání Voda, navíc mají obrovskou vůli i velmi přísný úsudek, do svého nitra hned tak někoho nepustí. Ale nastává doba, kdy by pootevření svého vlastního „já“ pomohlo i Štírům samotným.

Střelec

Oheň předurčuje u Střelců přímost, k tomu jsou to idealisti. Ale ruku na srdce, je nutné se vždy do všeho slepě vrhat, ať už jde o nové pracovní projekty nebo nové lásky? Čas na změnu nastává právě nyní!

Kozoroh

Země vévodí Kozorohům, mají rádi jistotu, za kterou půjdou i za cenu velkých obětí. Ale ne vždy je všechno pevně dané a jisté, není čas vyzkoušet něco nového, co se může rozvinout v něco nečekaného? Příjemné setkání se může změnit ve velké milostné dobrodružství!

Vodnář

Svobodomyslní Vodnáři milují spontánnost a překypují novými nápady, ale někdy je nutné udělat kompromis. Jednoduše ne každý chce žít tak bláznivě. Není čas na změnu myšlení a ustoupit?

Ryby

Voda vládne zrozencům Ryb, kteří mají často potíž dostát závazkům, plnit termíny nebo zaplatit včas. Kdy jindy než teď na konci roku to změnit? Začít se může se složenkou, která leží na ledničce a je právě po splatnosti!

Sdílejte článek