David Hampl
1 března, 2020

Lidské tělo je složitý, ale geniální nástroj, ve kterém má všechno své určité místo a svou určitou funkci. Člověk se až diví, jak je možné, že to všechno ta dokonale funguje. Náročný mechanismus dokáže vydržet a pracovat několik desítek let, během nichž dokáže vyvinout opravdu neuvěřitelné výkony. O lidské těle by se dalo povídat opravdu dlouho, ale nás dnes bude spíše zajímat lidské tělo jako signalizátor naší osobnosti. Věděli jste například, že některé tvary našeho těla mohou mít určitý význam? Například tvar nosu o nás může mnohé prozradit. Dnes se podíváme na základní tvary nosu a povíme se, co který signalizují. Zkontrolujte si tedy svůj a jdeme na to.

Nubian a Řek

Tvar nosu číslo jedna je nubianský nos. Osoba, která ji má, je pravděpodobně velmi zvídavá a kreativní. Vyznačuje se optimismem a otevřeností.

Nos číslo dva je řecký nos. Osoba, která má tento nos je pravděpodobně zdrženlivá a zřídka dává najevo své emoce. Je však loajální a pragmatická.

Zahnutý, orlí a obrácený

Nos číslo tři je zahnutý nos. Jedinec s tímto nosem je ambiciózní a cílevědomý. Má pevné názory a umí se bránit.

Nos číslo čtyři je orlí nos. Pro tuto osobu je velmi důležitá kariéra, jež je mnohdy na prvním místě priorit. Osoba je velmi inteligentní, odhodlaná a dobře organizovaná.

Nos číslo pět je obrácený nos. Osoba s tímto nosem je šťastná a spontánní. Umí být také impulzivní a často je zaměřena intuitivně.

Rovný, románský a křivý

Nos číslo šest je rovný nos. Držitelé tohoto nosu jsou důvěryhodné a silné osobnosti, které jsou přesvědčené o svých silných schopnostech.

Nos číslo sedm je románský nos. Tato osoba je mimořádně citlivá a empatická. Ráda pomáhá druhým a často kvůli tomu zapomíná na sebe.

Nos číslo osm je křivý nos. Na tyto osoby se můžeme spolehnout. Vždy jsou ochotné naslouchat druhým a rádi pomohou.

Sdílejte článek