David Hampl
3 listopadu, 2019

Když se stane něco špatného lidem z našeho okolí, je to pro nás pochopitelně vždy velký šok. To stejné zažil i Greg Ormondroyd, jehož žena skončila po těžké mrtvici v nemocnici. Bohužel její stav byl natolik špatný, že byla v kómatu. Pokud by se něco takového stalo lidem ve vašem okolí, dost možná přesně víte, co byste udělali. Byli byste u nich neustále a doufali, že se probudí. To Greg byl úplně jiný.

Zdraví manželko ho moc nezajímalo

Více než to, zda se jeho žena probere z kómatu ho zajímalo to, že musí do práce a že má také své koníčky, a ne jenom sedět u postele, když to nic nepřináší. Ostatní členové rodiny byli z jeho chování pochopitelně v šoku. První dny u manželky u lůžka seděl, ale potom začal ztrácet zájem. Spíše se jenom na chvíli zastavil podívat, zda se jeho žena neprobrala. Jinak nejevil zájem a raději si žil svůj život. Takto se oddaný manžel skutečně nechová.

Začalo ho zajímat něco jiného

Do nemocnice ale přesto chodil. Zjistilo se však, že ho zajímá něco zcela jiného než jeho manželka, která bojuje o život. Zajímá ho jedna zdravotní sestra. S tou si ze začátku jenom povídal, ale později bylo jasné, že spolu i flirtují. Netrvalo dlouho a oba dva spolu byli viděni i v soukromí. V tu chvíli bylo jasné, co Greg Ormondroyd udělal. On vyměnil svou manželku v kómatu za zdravotní sestru z nemocnice. Místo aby byl manželce na blízku, užíval si jinde.

Jednoho dne se žena probrala

Greg zde samozřejmě nebyl a přišel až když mu telefonovali. Nevypadal, že by byl nějak rád, že je žena v pořádku. Ta, když se dozvěděla o tom, co dělal v době kdy byla na lůžku, začala ho nesnášet. Požádala nejenom o rozvod, ale i o to, aby mohla mít v péči obě své děti. Po tom, co její muž udělal se dá očekávat, že tento boj bez problémů vyhraje. A co říkáte na chování muže vy? Chtěli byste mít takového partnera?

Sdílejte článek