David Hampl
6 června, 2019

Toulavých psů je všude poměrně dost. I když se mnohá města snaží jejich počet nějakým způsobem regulovat, je třeba říci, že ne vždy se to daří. A tak dochází k tomu, že se sem tam nějaký toulavý pes přece jenom objeví. V takovém případě může dojít k různým reakcím ze strany lidí, ke kterým se přiblíží. Řada takových psů je neškodná, ale mohou se objevit i tací, kteří jsou agresivní a mají dokonce i vzteklinu.

Jak zareagoval muž z tohoto videa?

Příběh to byl poměrně podobný. Muž byl na pláži a o kousek dál se nacházel toulavý pes. Ten však nikoho neobtěžoval, jelikož to vypadalo, že jenom tak postává, odpočívá a pozoruje moře. Nevypadal nijak agresivně, ani neobtěžoval okolí. Přesto si ho muž vyhlédl a chtěl udělat něco, co je pro většinu lidí zcela nepochopitelná věc. K čemu konkrétně došlo? Muž se rozběhl proti němu.

Rozběhl se ke psovi a chtěl do něho kopnout

Málokdo dokáže pochopit jeho čin, jelikož to co muž udělal je nepochopitelné. Psa si doslova bezdůvodně vyhlédl a rozběhl se proti němu. A s jakým úmyslem? Nechtěl ho pohladit, ani se s ním mazlit, nebo mu snad dát jídlo či pití. Muž se rozhodl, že do něho kopne. A tak se rychle rozběhl proti němu a chystal se ke zcela nepochopitelnému útoku proti bezbrannému psovi.

Vyšší moc naštěstí zasáhla

Už se k němu blížil a najednou zasáhla vyšší moc. Už se natahoval ke kopu do nevinného psa, ale dokončit ho nedokázal. V tu chvíli mu totiž podjela noha a muž v plné rychlosti spadl celkem tvrdě do písku. Bylo jasné, že tento pád ho asi bolel. Možná si uvědomil, že ho karma rychle vytrestala za to, co chtěl udělat.

Pádem to ale neskončilo

Příběh tohoto surového muže ale stále ještě nekončí. Stala se ještě další věc. A jaká? Jakmile upadl, došlo toulavému psovi to, co mu chtěl udělat. A tak strachy uskočil. A právě toho si všimli jeho toulaví kamarádi, se kterými na pláži byl. Ve psech se následně objevily ochranitelské pudy a rozhodli se, že surového muže pořádně proženou. Ten měl co dělat, aby se stihl zvednout a začal utíkat pryč. A jelikož měl strach a nedával si pozor na cestu, přišlo zakopnutí. A další pád, tentokrát ještě tvrdší přímo na mělčinu, kde ho po chvíli omyla také vlna. Je jasné, že tento muž si bude nadosmrti pamatovat, že zvířatům se neubližuje.

https://www.facebook.com/TheBoredDaddy/videos/1252885198141942/

Sdílejte článek