David Hampl
26 června, 2019

Proč si někteří lidé pořizují zvířata, když k nim nemají absolutně žádný vztah? Toto nikdo nechápe. Bohužel takových lidí je mezi námi spousta. Své o tom vědí právě ta zvířata, která se bohužel dostanou do jejich péče a musí zde trpět. To je i příběh tohoto krásného jezevčíka, který měl velkou smůlu na pána. Ten ho dlouhodobě týral a vše dospělo až k jednomu skutečně hrůznému činu.

Co se vlastně stalo?

Pokud jste slabé povahy a jste velkými milovníky zvířat, tak vás toto doslova šokuje. K čemu došlo? Muž si pořídil jezevčíka, kterého začal dlouhodobě týrat. Jasně se to podepsalo na jeho zdravotním stavu, stejně jako se to negativně podepsalo i na jeho vzhledu. Tím ale jeho muka nekončila, protože to nejhorší se mu nakonec stalo.

Majitel tohoto psa jednoduše udělal něco, co nikdo nechápe. Psa vzal a nejprve mu zavázal nohy lepicí páskou. Tím to ale neskončilo, jelikož vzal pásku a také mu zavázal jeho čumák. Potom ho naložil do vozu a rozjel se daleko od svého domova. Když byl v dostatečné vzdálenosti, vyhodil ho z vozu do příkopu. Zde ho nechal na pospas jeho osudu.

Naštěstí jel kolem policista

Velkým štěstím bylo, že chvíli potom jel kolem policista na klasickou obhlídku. Ten uviděl, že v příkopu něco leží a rozhodl se zastavit. Když uviděl takto svázaného psa, byl šokován. Ihned se rozhodl jednat a zajistit mu potřebnou pomoc u veterináře. Ten následně řekl, že kdyby jel policista daným místem později, jezevčík by pravděpodobně neměl šanci přežít. Pes byl ve špatné kondici, měl špatné zdraví, stejně jako byl dehydratovaný a také podvyživený. Bez pomoci by rozhodně zemřel.

Majitel psa se našel

Tento příběh má hned dva šťastné konce. První je spojený s tím, že se krásného jezevčíka podařilo zachránit. Díky péči lékařů a milujícím lidem už je zase ve skvělé kondici a dobře vypadá. Dále se podařilo také vypátrat pachatele tohoto hrozného činu. Ten byl podroben výslechu a samozřejmě dojde i k tomu, že ho stihne náležitý trest. Týrání zvířat je totiž zločinem a tak muž bude za své činy pykat. To je už v podstatě jisté, jelikož se našli nejenom svědci, ale samotný muž se k danému činu dokonce i doznal. Popsal vše od toho, jak psovi nedával najíst, až po to, že ho svázal a poté ho vyhodil za jízdy otevřeným okénkem pryč. Je šokující nejenom to, že vůbec něco takového udělal, ale i to, že o tomto svém činu dokáže také úplně klidně mluvit.

Sdílejte článek