Co vás čeká v poslední měsíci roku 2021?

Pokud nevíte, jaký bude váš osud v měsíci prosinec, můžete si to snadno zjistit. Vyberte si jednoho ze tří krásných andělů a vyberte si takového, který je vašemu srdci nejblíže. Možná budete překvapeni svou první volbou, ale je jasné, že je to volba správná. Anděl, který vás chytne za srdce, bude ten, který vás bude celým zimním měsícem provázet.

https://www.tudasfaja.com/

Nepřemýšlejte dlouho a vybírejte podle své intuice

Jestliže máte vybráno, můžete pokračovat v článku, abyste se dozvěděli, co váš čeká v zimním měsíci prosinci. Jaký smysl bude mít anděl, kterého jste si vybrali? Zjistěte, jaký bude váš osud. Pokud jste si vybrali prvního anděla, nastane ve vašem životě několik zajímavých období. Vesmír zajistí, abyste se vydali na novou, a hlavně neznámou cestu, na které najdete mnoha překvapení.

Nebudete vědět, jak na ně správně reagovat, ale ať uděláte cokoliv, dávejte na sebe pozor. Lidé mohou říkat cokoli, ale konečné rozhodnutí bude jen a jen na vás. Naslouchejte svou intuici a duši a dělejte jen tak, jak uznáte za vhodné. Vy sami nejlépe víte, co potřebujete ke svému životu a co vás dělá šťastnými. Nenechte se tedy zlákat slovy jiných. Nakonec zjistíte, že by vám mohla pouze ublížit a raději věnujte čas a energii projektům a lidem, kteří si to zaslouží.

Čtěte také: Pokud máte rádi svěží chuť citrónu, určitě vyzkoušejte tuto marinádu na maso!

Jaké je andělovo poselství?

Vaše mantra na tento měsíc zní následovně: Starám se o sebe a o svou duši. Musím se naučit dávat sám sebe na první místo a udělat šťastnou především svou duši. Měli byste si věřit, protože ať se stane cokoliv, učiní vás to silnější. Vesmír by na vás nikdy neuvalil větší zátěž, než jakou zvládnete.

Jestli si zvolíte druhého anděla, značí to následující: Prosinec pro vás bude skvělým měsíc ke znovuobjevení sebe sama. Měli byste se zaměřit na činnosti, která vám pomohou uklidnit se a znovu objevit sami sebe, svou podstatu – abyste pochopili, kdo opravdu jste a jakou cestou se máte ve svém životě vydat. Není to nijak jednoduché, napojit se na sebe a svou duši. Nikdy s rozhodnutími nespěchejte, analyzujte své možnosti a zvažte je. Změny, které nejsou podstatné, mohou ještě chvíli počkat, proto využijte volno a soustřeďte se hlavně na sebe.

Měli byste odhodit veškeré masky, které vás činí zranitelněji. Ukažte celému světu, kdo ve skutečnosti jste a odhodlejte se k činům, které jste se báli udělat. Lidé okolo vás si vás začnou více vážit. A jaké je poselství druhého anděla? Nebojte se sami sebe, protože před sebou nemůžete utéct. Věnujte se sami sobě, postavte se svému strachu.

Třetí anděl přinese uklidnění vztahů

Při zvolení třetího anděla možná budete mít pocit, že jste nezvolili správně. Opak je ale pravdou. Pokud jste si opravdu na první pohled vybrali třetího anděla v pořadí, máte příležitost dát do pořádku především vaše vztahy, které mohou být ledajaké. Následujících několik týdnů tak věnujte tomu, že budete chápat své blízké, naslouchat jim a v případě potřeby jim pomozte. Nabídněte jim také na oplátku něco, co ocení, pokud budete jejich pomoc potřebovat vy sami.

Vaše vztahy se tím mohou hodně změnit, je dobré také říkat věci upřímně a nechodit kolem horké kaše. Dokonalé vztahy neexistují a je nutné si to uvědomit. Štěstí spočívá v nedokonalosti, nesoulad nebo výměna názorů jsou tak velmi běžnými součástmi vztahů. Jaká je vaše mantra na měsíc prosinec? Ať se stane cokoliv, vždy budu říkat pravdu. Budu volit upřímnost, i když v mnoha ohledech může i bolet.

Komunikujte otevřeně, nebojte se ukázat i svou citlivější stránku. A jaké je poselství vašeho anděla na listopad? Buďte upřímní sami k sobě. Říkejte každému, co si myslíte a co máte na srdci, nikdy to neobalujte ve zbytečných slovech, které nikam nevedou. Nakonec se toho může nahromadit tolik, že nebudete vědět, komu jste, co napovídali a můžete se na své cestě životem zaseknout na jednom bodě.