Co znamenají fleky na spodním prádle?

O tom, že odbarvené spodní prádlo je pro většinu žen ostuda, není pochyb. Ale je opravdu za co se stydět? Fakta prokázala, že světlé stopy na spodním prádle jsou zcela přirozené a neměly by vyvolávat extrémní emoce. Bělené spodní prádlo je rozhodně problém, se kterým se setká každá žena. Koupili jsme si krásné spodní prádlo a po pár použití jsme si všimli fleků v rozkroku.

Nevěnujeme dostatečnou pozornost hygieně? Nebo pereme málo? Není nic horšího než toto – jde o přirozený jev, kterého by se ženy neměly bát. Londýnské Vagina Museum se nedávno rozhodlo zveřejnit fotografii, která okamžitě rozpoutala bouřlivou debatu. Nechybí ani komentáře žen, které odpočívají.

„Děkuji za vysvětlení, stydím se, že mám spodní prádlo takové,“ „Kamarád se mě zeptal, jestli si bělím spodní prádlo.“ „Viděl jsem video na internetu a můžete vidět kluka ve vybledlém prádle .Vysmíval se partnerce Odborník se rozhodl rozptýlit pochybnosti žen a změnu barvy spodního prádla vysvětlil jednoduchým vysvětlením.

Čtěte také: Pozor na toto pomazánkové máslo! Billa ho stahuje z prodeje! Je zdraví nebezpečné!

„To je normální! Pochva je kyselá, s hodnotou pH 3,8-4,5 – dostatečně kyselá na to, aby látku vybělila. Nejedná se o krevní skvrny nebo vaginální výtok – tento materiál byl vybělen pomocí dokonale zdravé vagíny.