Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech drží tašku. Chtěl mu pomoci, ale pes se nechtěl dané tašky vzdát. Když do ní muž nahlédl, najednou pochopil o co jde. Co se v tašce nacházelo? -
Menu

Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech drží tašku. Chtěl mu pomoci, ale pes se nechtěl dané tašky vzdát. Když do ní muž nahlédl, najednou pochopil o co jde. Co se v tašce nacházelo?

Muž se jel projet na kole a když vyjížděl tak rozhodně nečekal, co ho na jeho cestě potká. K čemu zde došlo? Jel po cyklostezce a nejednou uviděl, že vedle ní leží pes. Jeho osud mu samozřejmě nebyl lhostejný a tak zastavil zjistit, co se děje. Nevěděl, zda se jedná o toulavého psa, nebo o takového, který se jenom zaběhl a páníčka má někde doma, nebo opodál.

Pes se nedal nijak identifikovat

Rázem zjistil, že psa identifikovat nemůže, jelikož neměl ani obojek, ani nic jiného co by naznačovalo, komu by patřil. Chtěl ho zkontrolovat zda je v pořádku a také si ho pohladit, aby získal jeho důvěru. To ale šlo velmi těžko, jelikož pes stále držel igelitku, na které i ležel. Střídavě ji oblizoval a také se k ní tiskl. Muži celá situace začala být celkem divná a tak se chtěl podívat, co v ní pes má. Myslel si, že jídlo, nebo třeba nějakou hračku. Co ale uviděl, to ho velmi šokovalo. A není se čemu divit, proč tomu tak bylo.

Co bylo nalezeno v tašce?

Když muž do tašky nakoukl, byl zcela šokován, co viděl. Byla plná štěňat. Ihned ji otevřel celou aby zjistil, zda jsou naživu. Bohužel ho čekalo ještě horší zjištění. Všechny byla mrtvá a v dané tašce udušená. Věděl, že něco takového musel udělat majitel psa. Nejprve fence štěňata sebral, poté je dal do tašky a všechny je nechal zemřít udušením. Aby toho nebylo málo, tak jak tašku, tak i samotnou fenku pohodil venku mimo civilizaci.

V danou chvíli bylo muži jasné i to, proč daný pes nechtěl pustit tuto tašku. Byla to mateřská láska a tato fenka prostě jenom nechtěla opustit své děti. Už možná věděla, že nejsou naživu, ale láska a mateřské pudy byly zkrátka silnější. A tak nechtěla opustit svá štěňata a chtěla s nimi být stále. Pudy zkrátka vítězí. Je také vidět, že i zvířata mají city. A možná větší, než někteří lidé.

Muž neváhal a rozhodl se zavolat policii

Bylo jasné, že tento čin není jenom situací, kdy někdo ponechá psa svému osudu. Tady už šlo o skutečnou vraždu a tak se muž pochopitelně rozhodl, že toto musí oznámit policii. Toto je jasné týrání zvířat, které je trestné. Policie na místo přijela, vše zadokumentovala a štěňata odvezla k veterináři, který zjistil, že jsou mrtvá několik hodin. A všechna umřela ve stejný čas. Bylo tedy jasné, že to muselo být zásahem člověka, který je udusil. A tak policie začala aktivně pátrat po tom, kdo to mohl udělat. Dala i výzvu do medií a doufá, že se najdou lidé, kteří zjistí že jejich soused najednou nemá psa. A když jde o hrůzný čin, je jasné že i když by šlo o nejlepšího kamaráda, toto je to nejhorší, co by mohl jakýkoliv člověk udělat.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Kamera na chodbě zachytila velké drama. Na schodišti nebylo instalováno…

Kamery na chodbách jsou zde hlavně proto, aby hlídaly naši bezpečnost a aby mohly pomoci odhalit různé trestné činy, nebo…
ZE ŽIVOTA

Tato rodina moc chtěla psa. A tak se vydala do…

Mít psa není dnes až tak nic výjimečného. Někteří ho mají jako člena své rodiny, jiní ho mají zase jako…
ZE ŽIVOTA

Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům,…

Že se lidé stěhují třeba za partnerem nebo partnerkou, že se stěhují za prací, nebo třeba z bytu do domu, to…
ZE ŽIVOTA

Tyto děti se narodily předčasně a lékaři měli co dělat,…

Každé těhotenství by mělo v ideálním případě trvat kolem 9 měsíců. Bohužel se mohou objevit i komplikace a v tom případě dojde…
ZE ŽIVOTA

Tohle bylo opravdu šokující. Na kameru bylo zaznamenáno, jak velmi…

Zabezpečit dům tak, aby zde malým dětem nehrozilo nebezpečí, je důležitým úkolem každého rodiče. Přesto může stačit jenom malá chvilka…
ZE ŽIVOTA

Tato starší paní ve věku 77 let šla k bankomatu,…

I když si mnozí lidé myslí, že starší osoby stále žijí v minulých dobách, není tomu tak. Řada z nich se dokázala…