Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech drží tašku. Chtěl mu pomoci, ale pes se nechtěl dané tašky vzdát. Když do ní muž nahlédl, najednou pochopil o co jde. Co se v tašce nacházelo? -
Menu

Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech drží tašku. Chtěl mu pomoci, ale pes se nechtěl dané tašky vzdát. Když do ní muž nahlédl, najednou pochopil o co jde. Co se v tašce nacházelo?

Muž se jel projet na kole a když vyjížděl tak rozhodně nečekal, co ho na jeho cestě potká. K čemu zde došlo? Jel po cyklostezce a nejednou uviděl, že vedle ní leží pes. Jeho osud mu samozřejmě nebyl lhostejný a tak zastavil zjistit, co se děje. Nevěděl, zda se jedná o toulavého psa, nebo o takového, který se jenom zaběhl a páníčka má někde doma, nebo opodál.

Pes se nedal nijak identifikovat

Rázem zjistil, že psa identifikovat nemůže, jelikož neměl ani obojek, ani nic jiného co by naznačovalo, komu by patřil. Chtěl ho zkontrolovat zda je v pořádku a také si ho pohladit, aby získal jeho důvěru. To ale šlo velmi těžko, jelikož pes stále držel igelitku, na které i ležel. Střídavě ji oblizoval a také se k ní tiskl. Muži celá situace začala být celkem divná a tak se chtěl podívat, co v ní pes má. Myslel si, že jídlo, nebo třeba nějakou hračku. Co ale uviděl, to ho velmi šokovalo. A není se čemu divit, proč tomu tak bylo.

Co bylo nalezeno v tašce?

Když muž do tašky nakoukl, byl zcela šokován, co viděl. Byla plná štěňat. Ihned ji otevřel celou aby zjistil, zda jsou naživu. Bohužel ho čekalo ještě horší zjištění. Všechny byla mrtvá a v dané tašce udušená. Věděl, že něco takového musel udělat majitel psa. Nejprve fence štěňata sebral, poté je dal do tašky a všechny je nechal zemřít udušením. Aby toho nebylo málo, tak jak tašku, tak i samotnou fenku pohodil venku mimo civilizaci.

V danou chvíli bylo muži jasné i to, proč daný pes nechtěl pustit tuto tašku. Byla to mateřská láska a tato fenka prostě jenom nechtěla opustit své děti. Už možná věděla, že nejsou naživu, ale láska a mateřské pudy byly zkrátka silnější. A tak nechtěla opustit svá štěňata a chtěla s nimi být stále. Pudy zkrátka vítězí. Je také vidět, že i zvířata mají city. A možná větší, než někteří lidé.

Muž neváhal a rozhodl se zavolat policii

Bylo jasné, že tento čin není jenom situací, kdy někdo ponechá psa svému osudu. Tady už šlo o skutečnou vraždu a tak se muž pochopitelně rozhodl, že toto musí oznámit policii. Toto je jasné týrání zvířat, které je trestné. Policie na místo přijela, vše zadokumentovala a štěňata odvezla k veterináři, který zjistil, že jsou mrtvá několik hodin. A všechna umřela ve stejný čas. Bylo tedy jasné, že to muselo být zásahem člověka, který je udusil. A tak policie začala aktivně pátrat po tom, kdo to mohl udělat. Dala i výzvu do medií a doufá, že se najdou lidé, kteří zjistí že jejich soused najednou nemá psa. A když jde o hrůzný čin, je jasné že i když by šlo o nejlepšího kamaráda, toto je to nejhorší, co by mohl jakýkoliv člověk udělat.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Vyděšený pes po nehodě nechce opustit zraněného majitele, potom hasič…

Muž jel ve svém voze ještě se svým pesem. Najednou muž ztratil kontrolu nad svým autem a došlo k nehodě. Ta…
ZE ŽIVOTA

102 letá babička se nemohla kvůli zdraví zúčastnit svatby své…

Svatba je velmi výjimečnou událostí. A to nejenom pro ženicha a nevěstu, ale také pro všechny svatebčany. O to více…
ZE ŽIVOTA

Starší babička neměla v obchodě u pokladny dostatek peněz, v…

I přesto, že žijeme v době, kdy každý má všeho dostatek, ve skutečnosti to může být úplně jinak. Žijí mezi námi…
ZE ŽIVOTA

Kočka se vkradne do postele nemocného dítěte. To, co tam…

Určitě jste se už někdy setkali s příběhem, který ukazoval, jak neuvěřitelně silné pouto může vzniknout mezi zvířetem a člověkem. Zvířata…
ZE ŽIVOTA

Zdá se, že není cesta zpět: nádherná slavná herečka se…

Vypadá to, že osud si nevybírá. Mnohdy může postihnout i toho, komu se v profesním životě daří a kdo je velmi…
ZE ŽIVOTA

Chlapec umírá 24 hodin poté, co ho lékař pouští domů…

Zácpa je nepříjemná věc, ale rozhodně by se neměla podceňovat. O to horší je to v tom případě, kdy ji podcení…