Další tvrdá rána pro Bendiga! Březnový koncert v O2 aréně nebude!

Bendig, slavný hudebník a zpěvák, nedávno oznámil, že musí odložit svůj plánovaný koncert v O2 aréně. Tento krok přišel po odhalení falešného „moučného útoku“, který měl prý ohrozit bezpečnost a pohodlí diváků. Tato událost vyvolala vlnu diskuzí a kontroverzí, a proto se v tomto článku podíváme na podrobnosti tohoto incidentu, důvody odložení koncertu a reakce fanoušků.

View this post on Instagram

A post shared by Jan Bendig (@bendigjan)

Falešný útok

Všechno začalo, když se objevily zprávy o útoku na Bendiga během večera na předávání Českých lvů. Tato zpráva se rychle šířila po sociálních médiích. Podle těchto zpráv napadl Bendiga fanoušek, který mu hodil mouku do obličeje. To vyvolalo obavy o bezpečnost a pohodu diváků na jeho budoucích koncertech.

Čtěte také: Tato třináctiletá dívka vám vyrazí dech! Její zpěv rozhodně nečekáte

Nicméně, po důkladném vyšetřování se ukázalo, že útok moukou byl pouze fingovaný. Policie sdělila, že útok byl s největší pravděpodobností zincenovaný! Oba aktéři jsou nyní vyšetřování. Bylo zjištěno, že celý případ byl pouze projevem nezodpovědného chování a touhy po pozornosti ze strany jednotlivce.

Instagram.com

Důvody odložení koncertu

Po odhalení falešného útoku se Bendig rozhodl odložit svůj nadcházející koncert v O2 aréně až na listopad. Důvodem je s nejvyšší pravděpodobností strach o to, že na koncertu bude malá účast.

Po oznámení o odložení koncertu se fanoušci Bendiga rozdělili. Někteří byli zklamaní a frustrovaní z celé situace, zatímco jiní plně podporovali jeho rozhodnutí. Sociální média jsou plná různých názorů a diskuzí ohledně tohoto incidentu.

Vyjádření Bendiga k odložení koncertu:

Doufám, že tato informace bude pro dlouhou dobu poslední špatnou zprávou, kterou pro vás budu mít. 🙏🏾 S opravdu velkou lítostí musím můj velký koncert v pražském O2 universum, který se měl konat v sobotu 16. března, bohužel přeložit na nový termín, a to na sobotu 30. listopadu tohoto roku. Než vám napíšu pravý důvod přeložení, tak chci upozornit na dvě důležité věci. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín a není potřeba jejich výměna. V sobotu 30. listopadu vás na koncert pustí, i když na nich budete mít “staré” datum. Dobrou zprávou je, že slíbení hudební hosté dorazí i v novém termínu koncertu. Za to jim touto cestou moc děkuji.

Teď k tomu důvodu přeložení…

Asi vám neunikla kauza “mouka”, která v minulých dnech doslova vyskakuje z každého rohu. Ačkoliv si stále stojím za tím, že v ní nemám prsty, tak mi tato kauza vzala neskutečně moc energie a psychické pohody, kterou jsem potřeboval na následné taneční i pěvecké zkoušky. Připravujeme pro vás totiž zbrusu novou, více jak 2,5 hodiny dlouhou show, při které budu tancovat, zpívat, létat ve vzduchu a dělat náročná artistická čísla. Koncert chci velkolepý, větší než byl ve vyprodaném loňském Forum Karlín a hlavně si ho chci s vámi naplno užít. To mi ale stav mojí duše neumožňuje a jsem myšlenkama někde úplně jinde.

Nechci pro vás udělat koncert, při kterém to nebudu prostě já. Tenhle koncert je můj vysněný sen a cíl. Všechna moje práce právě směřovala k tomuto momentu, a proto na něm chci být stoprocentní. Chci, ať ze mě cítíte radost, emoce a energii, to bohužel v mém současném duševním i psychickém stavu nejde. Proto věřím, že přeložení na nový termín 30. listopadu pochopíte a pochopíte i mě. Opravdu mě to mrzí, protože určitě víte, jak jsem se na tento koncert těšil, připravoval se a žil jím. Slibuji vám, že v listopadu vám předvedu ještě lepší show a budu v naprosté psychické pohodě.

Chci si teď oddychnout a nabrat energii. Letos nás toho společně čeká opravdu hodně. Doufám a věřím, že u toho budete se mnou. A to i v sobotu 30. listopadu, kdy si užijeme nezapomenutelný večer v pražském O2 universum.

Ještě jednou promiňte a děkuji za pochopení…

Váš Honza ♥️