David Hampl
8 listopadu, 2019

Byly doby, kdy královská rodina dokázala udržet v tajnosti jakoukoliv informaci. A nemáme na mysli jenom období historické, ale i nedávná. Od doby, co je však součástí rodiny i Meghan Markle to vypadá, že se zde všechna tajemství pouze prozrazují. Cokoliv se má utajit se dostane velmi rychle ven. A to často omylem, ale někdy i záměrně. Nelze opomenout fakt, že vévodkyně na tom má určitou zásluhu také.

Těhotenství Meghan Markle

Tou poslední zprávou, která unikla, je těhotenství Meghan Markle. Pozor však na fakt, že nejde o potvrzenou informaci, ale spíše jenom spekulace, které se začínají rozvíjet mezi fanoušky a bulvárním tiskem. Jsou důsledkem toho, že od královské rodiny unikají informace o tom, že Alžběta by si přála mnoho vnoučat a Meghan Markle zase mnoho dětí. Je jasné, že když se něco takového dostane mezi lidi, začne se spekulovat o tom, zda není vévodkyně opět v tom.

Dítě už má

Nezapomínejme na to, že jedno dítě už Meghan Markle samozřejmě má. Ona i princ Harry jsou přitom rodiči celkem nedávno. Narodil se jim chlapec, který dostal jméno Archie. A právě z něho se oba rodiče těší. Je tedy otázkou, zda by opravdu chtěli mít dítě takto brzy po prvním, nebo jde jenom o novinářskou fámu. Není však nic výjimečného, že může žena otěhotnět záhy po tom co porodí. Mnoho žen si myslí že to není možné, ale lékaři tvrdí pravý opak.

Oba další dítě chtějí

Těhotenství Meghan Markle je přiživováno také tím, že se ona i Harry vyjádřili v tom smyslu, že by chtěli i druhé dítě. Období kdy by ho chtěli počít však neprozradili.  A když si k tomu přidáme to, že i při prvním těhotenství se oba snažili vše tajit a dokonce zapírali, nemusí být situace, že je Meghan Markle těhotná a zapírá to zase až tak výjimečná. Nechme se tedy překvapit. Jistě se brzy dočkáme vyjádření toho, zda je tato šeptanda pravdivá, nebo jde jenom o výmysly.

Sdílejte článek