Hledáte spřízněnou duši, která s vámi bude dlouhé roky bok po boku? Nebo jste již svou milovanou osobu našli a přemýšlíte, zda je opravdu ta pravá či ten pravý? Znamení zvěrokruhu vám dokáže poradit a prozradit, jaké znamení bude pro vztah ideální.

Beran

Znamení Berana je silné a jeho nositel má silnou vůli a chce být nezávislý. Je logicky smýšlející člověk, odhodlaný a připravený vždy vše postavit na správnou stranu. Ženy ve znamení Berana by měly dát přednost kozorohovi, který má osobité kouzlo, jež na vás udělá dojem. Kozoroh a Beran k sobě dokonale souzní a díky ambiciózní a pragmatické povaze budou tato znamení dokonalá.

Muži, kterým se raději vyhnout

Ženy Berana by se měly vyhnout mužům ve znamení Blíženců. Sice by šlo o vášnivý vztah, ale zároveň byste pociťovali velkou nejistotu, která by se dlouhodobě nevyplatila, neunesli byste ji. 

Býk

Žena ve znamení Býka zbožňuje vše, co je krásné, a co ji naplňuje. Má dokonalý vkus a znalosti jsou pro ni prioritou. Ukrývá v sobě mnoho lásky a rozhodně ji chce rozdávat. Znamení k ženě Býka je muž Ryba. Ryby jsou citliví, inteligentní a dokáží vytvořit krásný a harmonický vztah. I muž ve znamení Raka bude správnou spřízněnou duší, která dokáže reagovat na citlivé city své ženy. Perfektně se dokáží doplňovat. 

Muži, kterým se raději vyhnout

Ženy ve znamení Býka, řádně si promyslete vztah se Lvem. Mohou na vás vyvíjet velký tlak, protože muž ve znamení Lva je příliš temperamentní, dominantní, s minimem energie a žena Býka je přesný opak - potřebuje snít a volně dýchat. Střelec není pro Býka ženu dobrým společníkem. Je extrémně náročný, nepravdomluvný, tajemný a dokáže sedět na jednom místě. Jistě by vás nepochopil.

Blíženci

Ženy ve znamení Blížence jsou chytré, nápadité, dobrodružné a romantické. Dokáží celým srdcem milovat partnera, věří ve skutečnou lásku a rádi cestují. Jsou schopné jet až na konec světa. A klidně tam pojedou, pokud budou vědět, že je tam čeká životní láska. Blíženci jsou přátelští a všestranní. Rozhodně budete souznít s Rakem. Ten je citlivý, romantický a stejně jako Blíženci i Rak hledá svou životní lásku. 

Muži, kterým se raději vyhnout

Štír a Blíženec jednoznačně ne! Ve štírových očích je žena Blížence povrchní, až moc citlivá, takže se jednoznačně neshodují. Ani Blíženci a Panny se k sobě nehodí, nebudou si rozumět.

Rak

Žena v tomto znamená je stálá, jemná a ambiciózní. Přitahují vás muži, kteří jsou vášniví, poskytují jistotu a dokáží se s vámi domluvit. Takové jsou Váhy. Jsou sebevědomé a zajímavé. Život s ním by byla jedna velká harmonie. To stejné platí i u Býka, ten se s Rakem cítí být sexy, atraktivní a šťastný.

Muži, kterým se raději vyhnout

Mezi velmi temperamentní znamení, které se k Rakovi nehodí, je Štír. Takové znamení bude žárlivé. Muž ve znamení Panny je plachý, nejistý a nevhodný k Rakovi. To jsou jistě rysy, které žádnou ženu nepřitahují. 

Lev

Žena s tímto znamením se miluje, je velmi okouzlující a pro muže jsou neodolatelné. Muži ve znamení Blíženců jsou laskaví, něžní, mají velké srdce, jednoduše jsou to opravdoví muži! Žen si váží a dokáží jim vytvořit krásný život.

Muži, kterým byste se měli vyhnout

Rozhodně nedoporučujeme si začít s Vodnářem. Je příliš volný, prahne po volnosti, je zasněný a potřeby Lvice rozhodně nedokáže uspokojit. To stejné platí i u Kozoroha, kreativita a podnikavost jdou spolu v opačném směru.

Panna

Tyto ženy jsou duchovní, mají propočítaný každý krok, jsou chytré a dokáží vypočítavě využít svou zranitelnost. Váhy se k pannám dokonale hodí, jsou inteligentní, důvěřiví a zajímaví. Spolu budou velmi šťastní.

Muži, kterým se raději vyhnout

Raci jsou pro Panny nespolehliví a nedůvěřiví. Nemůžete se na Raky spolehnout a na tomto by mohl skončit váš vztah. Ryby a Panny také nebudou vhodnými partnery. Ryby mohou být záštivé, nejsou moc přitažliví, a to Panny odradí.

Další znamení, která jsou k sobě jako stvořená

Žena Váhy - Muž Lev a Střelec. Vyhněte se Rybám a Štírovi.

Žena Střelec - Muž Beran a Vodnář. Nedoporučujeme pro partnerský život Býka nebo Pannu.

Žena Kozoroh - Muž Ryby a Panny. Nedoporučujeme znamení Lva a Berana.

Žena Vodnář - Muž Blíženec. Nedoporučujeme Štíra a Ryby.

Sdílejte článek