Dcera Dary Rolins a Matěje Homoly Laura se otrávila alkoholem! Laura nedýchá! Volali kamarádi na jejího otce!

Být šestnáctiletou dospívající dívkou v dnešním světě není vždy jednoduché. Tlaky na mladé lidi, aby se zapojovali do společenského života a zkoušeli nové věci, mohou vést k riskantním situacím, jako je nadměrné pití alkoholu. Příběh Laury Homolové, dcery známé zpěvačky Dary Rolins, je varováním o tom, jak rychle mohou tyto experimenty vyjít špatně.

Večírek

Podle Laury Homolové se jednou v nočních hodinách ocitla v nebezpečné situaci. Účastnila se večírku, kde tekl alkohol proudem a Laura přepálila míru a alkoholem se otrávila! „Jednou jsem byla někde ve tři hodiny ráno a otrávila jsem se alkoholem,“ přiznala Laura. Tato zkušenost jí dala lekci, která ji naučila, že s alkoholem je nutné zacházet opatrně, zvláště v jejím věku. Od té doby se alkoholu nedotkla.

Záchrana

Když se Laurin stav zhoršil a Laura přestala dýchat, její přátelé se v panice obrátili na jejího otce Matěje Homolu. „Ve dvě ráno za mnou přišlo do postele několik teenagerů a cloumali se mnou: Pane Homolo, Laura nedýchá,“ popsal dramatické okamžiky Matěj Homola. Bez váhání se otec okamžitě vydal Lauře na pomoc.

Důsledky nerozvážného chování

Ačkoli se Lauře nakonec nic vážného nestalo, incident na ni zřejmě zanechal hluboký dojem. „To bylo naposledy, co jsem pila, a táta to pochopil,“ uvedla dívka. Její otec Matěj Homola k tomu dodal: „Já jsem se sbalil a jel jsem na chatu, taková klasika – mladí měli mejdánek.“ Tato zkušenost pravděpodobně Lauru přiměla zamyslet se nad jejím chováním a důsledky nadměrného pití alkoholu.

Poučení pro mladé lidi

Příběh Laury Homolové ukazuje, jak důležité je, aby mladí lidé zodpovědně přistupovali k alkoholu a společenským aktivitám. Nadměrné pití může vést k nebezpečným situacím, které mohou ohrozit nejen samotného jedince, ale i jeho blízké. Je zásadní, aby si dospívající uvědomovali rizika a dokázali včas požádat o pomoc, když se dostanou do potíží.

Zdroj: Ahaonline.cz