Dceři k narozeninám koupil ojetý vůz jako překvapení. Zůstal v šoku sedět s mrazem na zádech, když viděl co je v přihrádce u spolujezdce

Znáte to, chcete někomu udělat radost a místo toho mu připravíte zážitek, na který nikdy nezapomene. Něco podobného se stalo jedné rodině, kde otec pořídil své dceři k narozeninám auto. Vzhledem k tomu, že se jednalo o ojetý vůz, dalo se čekat, že tam budou nějaké mouchy, nicméně tato moucha byla obrovská a šokovala naprosto všechny. Stačilo jen otevřít odkládací prostor vozu a začaly se dít podivné věci. Pojďte zjistit, o co vlastně šlo.

Úskalí ojetin

Nákup ojetého vozu je v dnešní době velmi častým jevem, neboť lidé nemají většinou dost peněz na nové. Jde o úsporné a efektivní řešení, se kterým může souviset celá řada úskalí. Přesvědčil se o tom i Kevin. Rozhodl se dát své 16leté dceři k narozeninám auto. Samozřejmě pro ni chtěl nejlepší a bezpečné vozidlo. Při výběru byl úspěšný a podařilo se mu takové ojeté auto najít. Stříbrný Ford byl ve skvělém stavu.

Dopis v kufru

Při prohlídce vozidla samozřejmě prozkoumal všechna místa, aby se ujistil, že je s autem vše v pořádku a nic mu nechybí. Když se dostal k prohlídce kufru v zadní části vozu, všimnul si, že zde leží bílá obálka. Zřejmě ji zde zapomněl bývalý majitel vozidla. Dopis byl ovšem adresován přímo jemu, což ho dost překvapilo. Při samotném čtení se mu pak v očích objevily slzy. Auto koupil od dámy jménem Sabrina, která dopis napsala vlastníma rukama. Bylo v něm napsáno:

Čtěte také: Předpověď Počasí pro Tento Týden v České Republice

Jediná vzpomínka

„Tomu, kdo vlastní toto vozidlo. Chci, abys věděl, že sis koupil speciální auto. Toto auto patřilo mé matce, která přišla o život při požáru společně s mojí 6letou dcerou a tetou. Naposledy toto auto řídila v den, kdy o život přišla. Toto auto mi tak na ni přináší mnoho vzpomínek. Je v něm můj domov. Bohužel jsme museli auto prodat, ale velmi mě mrzí, že jsem o něj přišla. Je to jediná věc, která mě s mou uhynulou rodinou spojuje.“ Kevina to dojalo a rozhodl se, že ženě pomůže, aby auto získala zpět.