David Hampl
20 listopadu, 2019

Světoznámý americký lékař Andrew Weil přichází na veřejnost z velmi zajímavou relaxační metodou, která vám zaručeně pomůže, pokud trpíte poruchami spánku nebo vám dělá problém usnout. Tuto metodu už nějakou dobu propaguje mezi svými přáteli, pacienti a kolegy, a pozitivními výsledky se to jenom hemží. Pokud se vás tedy spánkový problém týká také, určitě tuto metodu vyzkoušejte.

Guru přírodní medicíny doporučuje

Doktor Weil vystudoval prestižní americkou univerzitu v Harvardu a v současné době je považován za jakéhosi guru v oblasti přírodní medicíny. Právě přírodní a alternativní medicína si v dnešní době buduje velmi silnou pozici i v západních zemích, které vždy dávaly přednost tzv. klasické moderní medicíně za pomoci léků. Pokud jste tedy nadšenci alternativní medicíny, máte další důvod tuto metodu vyzkoušet.

Držte jazyk za zuby

Dýchacích technik existuje poměrně dost, nicméně ne všechny mají tak příznivý vliv na zdraví, jako tato. Jediné, co musíte udělat, je dotknout se jazykem svého patra ihned za zuby a začít dýchat následujícím způsobem:

  • Vdechujte po dobu 4 vteřin
  • Zadržte dech na další 4 vteřiny
  • Hlasitě vydechněte po dobu 8 vteřin

Na obrázcích máte přesně ukázanou správnou pozici jazyka v ústech, takže silně doporučujeme držet se uvedeného postupu.

Problémy s usínáním rychle zmizí

Zpočátku se vám může zdát tato metoda zvláštní, nicméně si buďte jistí, že skutečně funguje. Tato technika ovlivňuje velmi příznivě zdraví, takže jakmile ji začnete používat, problémy s usínáním zmizí. Abyste dosáhli maximálních účinků, doporučuje Dr.Weil provádět tuto techniku nejméně 4krát za sebou v jednom cyklu, a to alespoň 2krát denně.

Pro kvalitní spánek už nebudete potřebovat žádné speciální pilulky, protože tato metoda uvolní vaše tělo a zbaví vás stresu. V uvedeném videu je přesně ukázáno, jak postupovat.

Sdílejte článek