David Hampl
13 prosince, 2019

Patříte-li ke starší generaci, jistě si dobře vzpomínáte na seriál Dallas, který byl ve své době naprostým hitem a sledovali téměř všichni. Tématem seriálu je život, majetkové intriky, boje o moc a složité vztahy rodiny Ewingů. Začal se vysílat v roce 1978 a vydržel na obrazovce čtrnáct sezón, až do roku 1991. Převzali ho televize po celém světě a získal si miliony fanoušků. Možná si tedy budete pamatovat i na hlavní hrdiny, kteří v rodinné sáze vystupovali. Mezi nimi jednoznačně vyčnívala Pamela, krásná žena, která svým šarmem dokázala okouzlit nejednoho muže. Zajímalo by vás, jak tato herečka vypadá nyní? Zůstala jí její krása?

Tvrdá životospráva

Hvězda seriálu Dallas Victoria Principalová vypadá i po dlouhých letech stále velmi dobře. Vděčí za to nejen dobré životosprávně, ale také cvičení a několika kosmetickým úpravám. Tento rok přitom oslavila již sedmdesáté narozeniny, ale kdybyste jí potkali na ulici, asi byste jí tento věk nehádali. Postavu si herečka udržuje vlastní dietou, která zakazuje jíst po osmé hodině večer, pít kávu i alkohol. K tomu Principalová každé ráno chodí dvě hodiny po pláži a pak cvičí jógu.

Není to už příliš?

Ke krásné tváří jí ale pomáhá nejen příroda, ale i umělé zásahy. Obličej má seriálová hvězda vylepšený plastikou. V letech 1985 až 2006 byla totiž provdána za úspěšného plastického chirurga Harryho Glassmana, který jí řadu zásahů provedl osobně. Díky tomu nemá na tváři téměř žádnou vrásku. Sama ale říká, že k plastikám přistupuje s rozmyslem a nepřehání to, aby nevypadala nepřirozeně. Jenže bohužel v posledních letech se na neretušovaných fotkách zdá, že svého slibu příliš nedostála. Několik médií ji dokonce označili za karikaturu kdysi krásné Victorie, která lámala mužská srdce. Posuďte tedy sami, jak se vám Victorie libí a zda by neměla s plastikami přibrzdit.

Sdílejte článek