David Hampl
9 prosince, 2018

Pokud je dnes něco v oblasti drobného občerstvení velmi populární, tak musíme jasně říci, že se jedná o chlebíčky, stejně jako se může jednat také o jednohubky. Obojí je však spjato spíše s minulostí. Pokud chcete servírovat něco, co dobře vypadá, co je chutné a co je také moderní, tak zkuste takzvané kanapky. O tom, že se jedná o dobrou volbu, vás jednoduše přesvědčíme. Stačí se podívat na několik tipů, které vás přesvědčí o tom, že jde o skutečně zajímavou volbu, se kterou vedle nešlápnete. Podívejte se na několik tipů na zajímavé kanapky, se kterými vedle zaručeně nešlápnete.

Rybí

Nejenom, že dokonale vypadají, ale také budou skvěle chutnat. Jak už název napovídá, tyto kanapky jsou spojeny s vyžitím ryb. A to nikoliv ve formě pomazánky. Zkuste vytvořit iluzi skutečného rybníku. A jak na to? Základem budou sardinky v plechovce. Ty vyndáte, necháte okapat a všechny překrojíte na polovinu. Z části s hlavou vytvoříte rybičkovou pomazánku, kterou namažete na pečivo. Na něho dáte kolečko okurky kolečko vařeného vejce a potom připíchnete párátkem zbytek ryby tak, jako by doslova skákala do rybníku.

Sušenkové

Máte doma slané sušenky? Pokud ano, nedávejte je jenom tak na talíř. I z nich můžete vytvořit velmi zajímavé a také velmi originální kanapky. Navíc je jejich příprava velmi jednoduchá. základem jsou tedy sušenky, na které můžete namazat vrstvu paštiky. Následně už stačí ozdobit. Pokud chcete být skutečně originálním, tak použijte polovinu cherry rajčete a dále polovinu uvařeného křepelčího vajíčka. Toto jídlo bude skvěle vypadat, stejně jako chutnat.

Pokračování článku na další stránce
Sdílejte článek