Dejte sbohem problémům s ledvinami. Myslete na prevenci i efektivní léčbu problémů! Jak na to? Budete překvapeni, že to může být až tak jednoduché. Co doporučujeme? Jeden zázračný nápoj -
Menu

Dejte sbohem problémům s ledvinami. Myslete na prevenci i efektivní léčbu problémů! Jak na to? Budete překvapeni, že to může být až tak jednoduché. Co doporučujeme? Jeden zázračný nápoj

Mnoho lidí své ledviny podceňuje. Přitom se jedná o jeden velmi důležitý orgán, přes který procházejí doslova všechny tekutiny, které vypijete. Tady je jasně vidět jejich důležitost. Proto je třeba dbát na jejich zdraví. Jak v tom směru, že je nutné myslet na prevenci, tak v tom směru, že když nejsou v pořádku, je ideální co možná nejdříve začít s léčbou. Ta může být jednoduchá. stačí se držet našeho návodu.

Jak poznáte, že vaše ledviny nejsou úplně v pořádku?

Podívejte se na své ledviny blíže. Jak poznáte, že s nimi něco není v pořádku? Je to jednodušší, než si sami myslíte. Stačí jenom sledovat několik symptomů, které vám dává vaše tělo. O jaké se jedná? Může se jednat o bolest v zádech, a to právě v oblasti ledvin. Také se mohou v moči objevit stopy krve, nebo můžete při močení pociťovat pálení. Zapomínat nelze ani na problémy s nadýmáním. To vše vede k tomu, že mohou být ledviny ve špatném stavu. Jak zajistit nápravu? Čtěte dále.

Ideální je využít sílu přírody

V lékárně sice seženete různé léky, ale nutno říci, že vzhledem k jejich chemickému složení můžete výrazně zatížit játra. Pomůžete ledvinám, ale zároveň uškodíte druhému orgánu. Proto doporučíme využít sílu přírody, která je na ledviny to nejlepší. Podívejte se na vše, co dokáže výborně pomoci i vám samotným.

Křídlatka japonská

Podle názvu ne úplně známá rostlina, ale pokud ji někde uvidíte, hned ji dokážete identifikovat. Jedná se o takzvanou invazivní rostlinu, která může v přírodě dorůstat až 2 metrů a vytvářet velmi mohutné porosty. Pokud ji uvidíte, nic nezkazíte, když si jí trochu vezmete domů. Stačí zhruba 20 gramů, které zalijete vodou a necháte louhovat. Tento odvar poté vypijte. Takto opakujte třikrát denně.

Jalovec

Ten je spojován se zvěřinovou kuchyní, ale kromě své chuti umí zaujmout také tím, že dobře pomůže v případě problémů s ledvinami. Použijte kuličky podobně, jako v předchozím případě. Nechte je louhovat v horké vodě po dobu asi 20 minut. Jelikož je jalovec poměrně silný, tak vám stačí konzumace jenom několika lžiček. I tady doporučujeme opakovat třikrát denně.

Mrkev

Ne samotná plodina, ale naopak semena mrkve. Pokud si je koupíte, rozhodně je nesázejte, ale konzumujte je. Ideální množství je okolo jednoho gramu denně. Můžete si je nasypat do jídla, stejně jako je můžete jednoduše zapít šálkem vody. Volba je samozřejmě čistě na vás samotných.

Jeřáb

Tyto typické červené bobule jistě velmi dobře znáte. Málokdo ale ví, že jsou dobré také ve chvíli, kdy chcete zajistit zdraví pro své ledviny. Zde doporučíme vzít zhruba 1 kilogram těchto bobulí, rozmixovat je a smíchat je s 500 gramů cukru. Rázem vám vznikne pasta, kterou budete pravidelně každý den po menších dávkách užívat.

Fialky

Nejenom, že tato květina skvěle vypadá a také velmi příjemně voní. Ona dokáže také efektivně pomáhat. Vezměte si zhruba 30 gramů těchto květů a zalijte je půl litrem horké vody. Takto je nechte louhovat několik desítek minut a poté tento nápoj pijte třikrát denně.

Dodržujte také správný jídelníček

Pokud máte problémy s ledvinami, tak vám doporučujeme nejenom dané byliny, ale také správný jídelníček. Jak by měl vypadat? Dejte si dostatek zeleniny, libového masa, ale i ryb, stejně jako nelze zapomínat na zelí. Opomenout nelze ano mléčné výrobky, které také prospívají. Vše musíme doplnit důležitou věcí, která spočívá také v tom, že je na místě i zvýšit pitný režim skutečně na maximum.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Tato lékařka už nemohla dále snášet to, jak rozsáhlá je…

Očkování je poslední roky opravdu velké téma. Jsou tu lidé, kteří říkají, že jedině tak se dají vymýtit různé nemoci.…
ZDRAVÍ

Rakovina prsu je pro ženy jednou z nejnebezpečnějších nemocí. Každá…

Každý jistě ví, že rakovina je dnes tou nejnebezpečnějších nemocí, která nás ohrožuje. Není divu, jelikož jde o nemoc opravdu…
ZDRAVÍ

Tohle je opravdový zázrak, který nikdo z oslovených lékařů nedokáže…

Někdy se stane, že se zázraky dějí a v životě přijdou se věci, kterým sotva můžeme sami uvěřit. Jako například u…
ZDRAVÍ

Máte obavy z klíšťat? Již nemusíte! Slováci přišli s naprosto…

Klíšťata jsou každoročním trápením, kterého není lehké se zbavit. Navíc jsou čím dál nebezpečnější a jedno jejich kousnutí může mít…
ZDRAVÍ

I když máte prázdnou peněženku, noste v ní jednu unikátní…

Měď byla prvním kovem, který kdy lidé používali. Středovýchodní řemeslníci přidávali tento lesklý, oranžovo-červený prvek do šperků, nástrojů, plavidel, nádobí…
ZDRAVÍ

Většina používá tento kořen jenom při nachlazení. To je dost…

Zázvor je rostlina s listnatými stonky a nažloutlé zelené květy. Zázvorové koření pochází z kořenů rostliny. Zázvor je původem z…