David Hampl
9 března, 2022
, ,

Jaro je plné nových nadějí, začátku, možná i nového života. Rozešli jste se partnerem, nevíte, kam svůj život směřovat nebo se bojíte jít do nového projektu, protože ho možná nezvládnete? S naším horoskopem budete konečně vědět, co vás čeká v následujících měsících. Poté už stačí jen trochu sebevědomí a můžete si užívat jarních teplot a přírody, která se budou probouzet k životu.

Připravte se na změny, které mohou být zásadní

Pro Berany bude nejvyšší čas udělat krok dopředu. Musí přestat dělat věci, které jim nepřináší už žádnou radost. Nutné bude najít novou motivace ke všemu, co chtějí dělat nebo v čem chtějí pokračovat. V následujících třech měsících pak mohou po malých krůčcích dojít k dokonalému štěstí. Jestli to bude nová práce nebo rodinná událost, to už necháme na osudu. Bude to ale změna, která zásadně ovlivní váš život. Nejdůležitějšími daty budou 26. březen a 15. duben.

Býci by se neměli nechat odradit plány, které tak úplně nevyšly podle jejich představ. Se svým partnerem by měli mnohem více spolupracovat, protože si tím hodně usnadní život, a to nejen společný. Jestli se Býci dostanou do finanční krize, bude dobré právě partnera požádat o pomoc, protože od toho tu pro vás je. Kdyby změnili svůj životní styl, udělají toho mnoho jen pro své tělo ale také mysl. Musí myslet na věci, které jsou skutečně důležité. Jejich důležitými dny budou 18. březen a 15. květen.

Blíženci se mohou zbavit dluhů, Raci otevřou své brány lásce

Blíženci velmi často pracují, v některých případech je to až za hranicemi. Proto by do svého života měli pustit také více zábavy. Zahoďte pesimismus a užívejte si všeho, co vám život nabízí. Jedině odpočinkem si můžete v životě dopřát potěšení, které budete prokládat pracovními úspěchy. Na obzoru totiž je nový projekt, který vás může dostat z dluhové pasti. V květnu by si Blíženci měli odpočinout, léto může být zase trochu náročnější. Nejdůležitějšími dny budou 22. březen a 24. duben.

Pro Raky to bude jiné v oblasti lásky. Možná otevřete dveře novému dobrodružství, ale tentokrát se budete více zaměřovat na důvěru, kterou jste u předchozích vztahů tolik neřešili. Raci se pak mohou těšit také na větší úspěchy v práci, protože se ukazuje, že život není jen to negativní. Konečně uvidíte také pozitivní stránky života, od května se pak může toto znamení těšit na obrovské změny. Nejdůležitějšími dny budou 27. březen a 19. květen.

Panny se mohou těšit jen na pozitivní změny

Lvi by si měli užívat každou chvilku se svou rodinou. V květnu se pro něj totiž chystá velká událost, která se bude týkat jejich rodiny. Zažijí velkou lásku a bezpečí a to právě v rodinném kruhu. Možná bude potřeba změnit zaměstnání, a to hlavně v případě, že se v tom stávajícím necítí dobře. Jestli dostanou seriózní nabídku, měli by o ní začít přemýšlet. V každém případě by ji neměli nechávat bez odpovědi. Mezi jejich důležité dny patří 25. březen a 26. březen.

Pro Panny nastane čas pozitivních změn, a to v mnoha oblastech. Tyto krásné chvíle by si ale měli tito lidé nechat pro sebe. Středem jejich zájmu je totiž práce, ale také duchovní očista a láska budou potřebovat jejich pozornost. Z finančního hlediska by neměli očekávat žádnou velkou změnu, ale dobrou zprávou je, že se jejich situace nebude zhoršovat. Změny nastanou hlavně ve dnech 12. dubna a 4. května.

Štíři mohou mít problémy s financemi

Váhám se může velmi změnit život. Krok dopředu bude potřeba k tomu, aby si zajistili lepší peníze. V květnu by měli využívat krásných dnů a vyrazit si někam s rodinou. Jestli jsou Váhy samy, rozhodně by neměly chybět na společenském výletě, kde se mohou s někým seznámit. Připomenou si, jaké to je flirtovat a možná tu narazí i na spřízněnou duši. Jejich skvělé dny budou 31. března a 15. května.

Pro Štíry mohou být změny hlavně ve finanční oblasti velmi nepříjemné. Jestli nemají odložené peníze, mohou se dostat do finanční tísně. Proto by neměli přijímat žádnou pracovní nabídku, kterou nebudou mít ověřenou. Jejich skvělé dny budou 18. března a 29. dubna. Střelci zase budou muset udělat rozhodnutí, která mohou jejich život velmi ovlivnit. Dostanou pracovní nabídku, která může zamávat jejich životem. Vytrvalost a ohleduplnost jsou body, které je nutné vydržet. Jejich důležitými dny budou 22. březen a 29. květen.

Vodnáři potřebují více volného času, Ryby si splní své sny

Kozorohy čekají velké změnit. Obnoví se rodinná harmonie, doma se budete cítit znovu dobře. I když mají pravdu, neměli by rozjíždět dlouhé diskuze, které nakonec k ničemu nevedou. Důležité dny pro ně budou 27. březen a 17. duben. Co se týče Vodnářů, ti by měli více relaxovat a zaměřit se na volný čas, kterého mají velmi málo. Nabíjí se energií, poznají nové lidi a také se něčemu nového přiučí. Jejich důležitými dny jsou 27. březen a 16. květen.

Ryby se mohou těšit na duben, který pro ně bude znamenat nové příležitosti a také nové naděje. Jaro přichází a s ním také otevřené srdce, oči a mysl, které můžete využít ve svůj prospěch. Lidé v Rybách by neměli promeškat příležitosti ke změně ve svém životě. Jestli o něčem sní, měli by si to splnit, protože je nejvyšší čas!

Ať patříte do kteréhokoli znamení zvěrokruhu, jarní měsíce vás mohou dostat do jiné životní etapy. Bude pak záležet pouze na vás, jak se ke změnám postavíte, jestli je budete akceptovat nebo se je budete snažit zvrátit. Osud si pro vás něco přichystal, ale samozřejmě to nemusí nic znamenat, zvlášť pokud jste povahy, která nemění své názory.

Sdílejte článek