Dělalo mi velký problém zhubnout, i když jsem poctivě dodržovala diety a cvičila. Pak jsem objevila něco, díky čemuž šli kila dolů hned!

Pokud máte i Vy problém zhubnout, měli byste najít důvod, proč tomu tak je. Většina lidí se vrhne na hubnutí bezhlavě a snaží se zhubnout velmi rychle tím, že tráví hodiny cvičením a zkoušejí různé drastické diety. Ne vždy je to ale nejlepší alternativa.

nápoj 1[hana-code-insert name=’google‘ /]Dnes už máme k dispozici různé způsoby, jak rychle zhubnout: dieta, cvičení a dobrý spánek. Toto jsou všechno věci, které jsou při hubnutí velmi důležité. Avšak mnohem důležitější je, jak pracuje Váš metabolismus.

Jednoduchý způsob jak zhubnout.

nápoj 2Nápoj ze zázvoru, citronu a skořice je skvělou volbou při hubnutí. Nejen, že Vám pomůže zhubnout, ale zároveň i nastartuje Váš metabolismus, pomůže efektivně spalovat tuky a zabrání jejich ukládání. Kromě těchto skutečností díky tomuto nápoji detoxikujete celé Vaše tělo a dodáte mu všechny potřebné vitamíny.

Čtěte také: Malá dvojčata si spolu povídají, smějí se a vy se budete smát také, až to úžasné video uvidíte

nápoj 3Na tento nápoj budete potřebovat:

  • 1 polévkovou lžíci strouhaného zázvoru
  • 1 polévkovou lžíci vinného octa
  • 1 citrón
  • 1 svazek petrželové nati
  • 0,5 l vody
  • špetku skořice

nápoj 5Jak na to?

V hrnci nechte sevřít vodu, přidejte všechny suroviny, které jsou v receptu uvedeny a nechte povařit 5-10 minut. Odstavte z ohně, přeceďte a přelijte do vhodné nádoby, kterou pak umístěte do chladničky.

nápoj 6[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Tento nápoj pijte jednou denně před spaním, nejlépe 150 až 200 ml. Urychlí Váš metabolismus a úbytek hmotnosti budete pociťovat již po jednom týdnu.

Produkty, které použijete na výrobu tohoto nápoje nejsou zvoleny jen tak náhodně. Citron podporuje trávení a pomáhá spalovat tuky. Pít tento nápoj před spaním je velmi důležité zejména proto, aby se během noci pročistil celý žaludek.

nápoj 7Petrželka se používá převážně v kuchyni jako dochucovadlo do polévek či omáček. Málo lidí však ví, že je skvělá zejména na vylučování zbytečné vody v těle, což je při hubnutí velmi důležité.

nápoj 8Zázvor je v boji proti nadbytečné hmotnosti více než známý, je to právě kvůli jeho blahodárným účinkům. Působí protizánětlivě, odstraňuje poruchy v zažívacím systému a stejně efektivně se zbavuje různých parazitů a toxinů, které se v organismu a zejména v tlustém střevě nacházejí.

nápoj 9Ostatní složky mají na náš organismus také mnoho blahodárných účinků. Ocet pomáhá spalovat cukry v těle a skořice je zase skvělou alternativou na zahnání hladu. Tento nápoj Vám nejen, že pomůže tělo detoxikovat, ale i efektivně zhubnout. Vyzkoušejte si ho připravit i Vy a sami uvidíte úbytek na váze.