Delší prst na chodidle může prozradit hodně o vaší osobnosti a zlepšit vám život

Podle čínské a indické kultury lze předpovídat budoucnost a charakter člověka několika možnými způsoby. Každá kultura má své tradice a svá moudra, nicméně tato metoda je poměrně dost zajímavá. Je stará více než 5000 let a používá k tomu části lidského těla, jakou je například noha. V dnešním případě se jedná konkrétně o prsty na nohou. Dokonce podle reflexologů je možné z délky prstů na noze odvodit řadu věcí, včetně našeho zdraví i naší osobnosti. Ne všichni máme stejné prsty, takže pokud patříte k těm, jehož některý prst je abnormálně větší než ostatní, pak si můžete nyní zjistit, co to znamená.

Palec a ukazováček

Pokud je váš palec opravdu velký, pak jste velmi kreativní a inteligentní lidé. Vždy jste schopni najít nejlepší možné řešení problémů a berete v úvahu všechny možné perspektivy. Umíte čelit překážkám a dosahujete svých cílů.

Pokud je váš ukazováček delší než obvykle, jste pravděpodobně velkými lídry, kteří jsou dynamičtí, kreativní, soběstační a konkurenceschopní. Jste velmi často vyhledáváni, protože jste plní harmonie a míru.

Čtěte také: Shromáždil spoustu plastových lahví a vyrobil neuvěřitelně nádherný a praktický kus nábytku!

Prostředníček a prsteníček

Pokud je váš prostředníček delší než obvykle a převyšuje ostatní o dost, pak jste geniálním člověkem, alespoň v práci. Vždy usilujete o dosažení svých cílů a máte tak sklon zanedbávat svou rodinu.

Pokud je váš prsteníček delší než normálně, pak je pro vás nejdůležitější rodina. Snadno se ovšem můžete dostat do konfliktu se svými blízkými. Jste empatický, oddaný a obětavý člověk, nicméně v rodině umíte být nešťastný, protože vás někteří nedokáží pochopit.

Malíček

Pokud je váš malíček delší než obvykle, pak jste většinou dětinskou osobou, která často utíká před odpovědností. Často se také nudíte a hledáte stále nějakou zábavu. Jste ovšem zábavní, vtipní a klidní. Jste zároveň dobrodružnou osobou, která miluje svůj život.