David Hampl
12 února, 2020

Věděli jste, že datum narození může mít velký vliv na život vašeho dítěte? Že ne? Pak je ta nejvhodnější možnost to zjistit a dozvědět se tak něco, co vám může ulehčit spoustu starostí a trápení s jejich výchovou. Možná i sami budete překvapeni, protože i vy jste se narodili v těchto datech. Existují totiž data v měsíci, která dokáží silně ovlivnit náš život. My se ovšem budeme bavit spíše o dětech, protože právě na ně mají speciální data narození velký vliv. Nečekejte na nic a rovnou se pusťte do zjišťování ať nic nepropásnete.

Záhadná data

Děti, které se narodily v datech 10., 19. nebo 28. dne v měsíci, patří do zvláštní skupiny, která má poněkud jiný život než všechny ostatní děti. Mají mnoho možností, které mohou svým rodičům i okolí ukázat. Narodily se totiž pod vlivem slunce, a jsou tak odolní, aktivní a velmi inteligentní. Chtějí žít přírodně a jsou velmi zvídaví a vnímaví. Jejich mysl pracuje jinak než ostatní a vždy si chtějí vyzkoušet nové věci. V žádném případě nemají rádi, když se jim v tom brání.

Těžké role rodičů

Rodiče a učitelé těchto dětí se často ocitají v obtížných situacích, protože nevědí, co si s takovými dětmi mají počít. Tyto děti jsou totiž velmi inteligentní a umí klást velmi zvláštní, ale chytré otázky. Navíc samotné tyto děti mají ze sebe velmi dobrý pocit, protože vědí, že jsou jinde než ostatní. Jsou schopni zapojit se bez problému do kolektivu a šířit kolem sebe dobrý dojem.

Silný egoismus

Je tu ovšem velké riziko, protože konkrétně děti narozené 19. a 28. dnes v měsíci, mají silné sklony k egoismu. Aby se tomu zabránilo, měli by jim rodiče v dětství věnovat velkou pozornost a posilovat tak jejich sebevědomí. Je důležité, aby respektovali jejich názor a rozvíjeli smysl pro jejich osobnost přirozeným způsobem. Potřebují důvěru a komunikovat s lidmi, kteří mají silně vyvinutou intuici. Pokud tedy máte takové děti, buďte k nim pozornější.

Sdílejte článek