Díky tomuto obličejovému cvičení může být krásná a také mladá každá žena. Zkuste to a vaše okolí vás nepozná. Jaké cviky jsou ty pravé a kdy a jak je provádět? Budete překvapena jejich jednoduchostí

Jsou dvě věci, po kterých touží každá žena. Chce být nejenom krásná, ale chce být také mladá. Je jasné, že věk nelze zastavit, ale je také jasné, že jsou i metody a postupy, jak omladit svůj zevnějšek. Nemáme na mysli nutně tuny krémů, nebo snad velmi drahé plastické operace. Máme na mysli to, že každý existují obličejové cviky, které když jsou prováděny pravidelně a také správně, tak může dojít k tomu, že budete jako žena i o několik let mladší. Nevěříte? Vyzkoušejte je a sama budete překvapena. Toto jsou ony.

Čím dříve začnete, tím lépe

Mnoho žen si myslí, že se jim první vrásky objeví až později. Tak tomu ale není, jelikož pravdou je, že se první vrásky objevují už po dvacátém roku života. A to je právě ta doba, kdy je dobré myslet na to, jak budete vypadat za pár desítek let. Čím dříve tedy s cvičením začnete, tím mladší budete později vypadat. Dále nezapomínejte na to, aby byly cviky prováděny správně a samozřejmě také pravidelně. I to má vliv na následný úspěch.

Natahování rtů

Víte, že vrásky a podobné deformace kůže se mohou objevit podél vašich úst? I proto někteří doporučují pravidelné žvýkání, čímž tyto svaly posilujete. My dále doporučíme i natahování rtů. Jak na to? Je to celkem snadné, jelikož pouze špulíte ústa co nejvíce to jde a poté se zase vracíte do původní polohy. Toto opakujte každý den několikrát a postupně prodlužujte dobu onoho našpulení.

Otáčení očí

Nejznámější místo, kde se nacházejí vrásky, je kolem očí. Proto je na místě cvičit i zde. Jak na to? Také nejde zase až o nic tak složitého, jak si možná myslíte. Stačí zavřít víčka a pod nimi svýma očima postupně otáčejte. Dělejte s nimi velké kruhy nejprve pětkrát na jednu stranu a potom pětkrát na druhou stranu. Nejprve jedno oko, potom oko druhé.

Tisknutí čela

Je to také čelo, kde jsou vrásky poměrně viditelným problémem. Co udělat, aby byly pryč? Cvik se jmenuje tisknutí čela. Je založen na tom, že použijete své dlaně, ty přitisknete na své čelo a lehce s nimi hýbete, jako byste chtěli s dlaní lehce vibrovat. Takto pokračujte 10 vteřin, chvíli počkejte a následně ještě čtyřikrát opakujte a je hotovo.

Vyfukování a nafukování

Tento obličejový cvik je jako stvořený pro cvičení vašich tváří. Rozhodně není nijak složitý a můžete ho provádět téměř kdykoliv a kdekoliv. Jde o vyfukování a nafukování. Zhluboka se nadechněte a nechte vzduch ve vašich tvářích, které se nafouknou. Takto čekejte několik vteřin a poté pomalu vyfukujte. Opět je třeba myslet na několik opakování.

Naklánění hlavy

Nejenom na obličeji, ale také v oblasti vašeho krku se mohou objevit vrásky. Pokud nechcete, aby zde byly, je na místě cvičit i toto místo. Vhodným cvikem je v daném případě jednoduchá naklánění hlavy. A to co nejvíce dozadu a potom co nejvíce dopředu. Cílem by mělo být to, aby se svaly na krku a kůže samotná napínaly co nejvíce.

Svalová cvičení

Zde hraje hlavní roli především pohyb krku, kterým se hýbe dopředu a dozadu, stejně jako doleva a doprava. Během těchto pohybů se napíná kůže jak na krku, tak i v obličeji. Zároveň je třeba myslet na velmi hluboké dýchání, během kterého budete okysličovat a hlavně také protahovat svaly obličeje.

Cvičení s bradou

Je problém v takzvaném podbradku? Pokud ano, je na místě věnovat se také tomuto místu. Jak nejlépe? Spodní ret je vhodné tisknout na zuby, či dokonce vtahovat do úst. Cílem tohoto cvičení je, aby se oblast pod vaší branou co možná nejvíce napínala. Tím se nejenom zpevní, ale také dojde k tomu, že se zde mohou minimalizovat tukové zásoby.

Výše zmíněné cviky jsou zaměřeny na konkrétní místa na vašem obličeji. Existují ale i cviky komplexní. Díky nim je možné procvičit celou oblast od krku až po obličej jednodušeji a najednou. Nejsou však tak účinné, jako ty, které jsou věnovány kompletní partii.